HaberlerAydın HaberleriADÜ ile İncirliova Belediyesi işbirliği yapacak

ADÜ ile İncirliova Belediyesi işbirliği yapacak - Aydın Haberleri

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hilmi Esen'i makamında ziyaret etti.

ADÜ ile İncirliova Belediyesi işbirliği yapacak

Ziyaret sonrası kısa bir açıklamada bulunan Başkan Kale, 'Belediye olarak bilimsel çalışmalara büyük önem vermekteyiz. Daha önce üniversitemizin bazı bölümleriyle işbirliği halinde olup ilçemize önemli projelerin kazandırılmasını sağladık. İletişim Fakültemizle birilikte ilçemizdeki kültürel faaliyetlerin tanıtılması ve çeşitli kültürel projelerin hayata geçirilmesini için işbirliği halinde olmayı kararlaştırdık. Sayın dekanımızın gösterdiği ilgi ve duyarlılıktan dolayı kendisine teşekkür ediyorum' şeklinde konuştu.
Başkan Kale'nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden ADÜ İletişim Fakültesi Dekanı Esen ise; 'Üniversite olarak Aydın'la bütünleşmek, resmi ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket ederek Aydın'a önemli hizmetleri kazandırmaya büyük önem vermekteyiz. Bu kapsamda İncirliova Belediyemizle birlikte bazı kültürel projelerin tanıtılması ve yeni projelerin hayata geçirilmesini sağlayacağız' dedi.

ADÜ ile İncirliova Belediyesi işbirliği yapacak

SIRADAKİ HABER
}