HaberlerSamsun HaberleriSamsun Milletvekili Köktaş: 'Kapımıza kilit vurmaya kalktılar'

Samsun Milletvekili Köktaş: 'Kapımıza kilit vurmaya kalktılar' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Partimizin kapısına kilit vurmaya kalktılar. Aziz milletimizden aldığımız güçle bütün vesayet odaklarına karşı mücadele verdik' dedi

Samsun Milletvekili Köktaş: 'Kapımıza kilit vurmaya kalktılar'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ayvacık ve Bafra 6. Olağan İlçe kongrelerine katıldı. Kongrede konuşan Milletvekili Köktaş, Türkiye’nin birçok alanda çağ atladığını ancak şer odaklarının hiç boş durmadığını ifade etti.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
2019 seçimlerinin önemine dikkat çeken, Milletvekili Köktaş, “Siyasi partileri bir canlıya benzetmiş olursak, teşkilatlar bu canlının omurgasını oluşturur. Omurga yani teşkilatlar ne kadar sağlam ve güçlü olursa, o siyasi parti o kadar dayanıklı olur, ayakta kalır. Teşkilatlar güçlü partileri kurar. Güçlü partiler, güçlü hükümetleri kurar. Güçlü hükümetler, güçlü devletleri ortaya çıkarır, devleti güçlendirir. Bunların hepsinin temelinde millet var. Aziz milletimiz bize bu gücü, desteği ve duaları ile veriyor. Bu anlamda biz de mahalle teşkilatlarımızla, gençlik ve kadın kollarımızla, ana kademelerimizle, seçilmiş meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımızla, milletvekillerimizle tek vücut, tek yürek, tek ses olarak çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

TÜRKİYE, DÜNYADA SÖZ SAHİBİ

2019 seçimlerinin Türkiye için bir viraj olduğunu dile getiren Köktaş, Türkiye’nin eğitimden sağlığa, ulaşımdan ekonomiye, dış politikadan milli savunmaya, tarımdan enerjiye kadar her alanda çağ atladığını kaydetti. Köktaş, “Bu yatırım hamleleri ve projeleri, gerçekleştirilirken şer odakları hiç boş durmadı, hala da durmuyor. Partimizin kapısına kilit vurmaya kalktılar. Gezi olaylarıyla kalkışma yapmaya çalıştılar. Vesayet, ihanet odaklarıyla mücadele ederken, hain darbe teşebbüsünde bulundular. Elhamdülillah, aziz milletimizden aldığımız güçle bütün vesayet odaklarına karşı mücadele verdik, vermeye devam ediyoruz. Kimse bizi bu onurlu mücadeleden alıkoyamaz. Kimse ülkemize ve milletimize hizmet üretmemizin, yatırım ve projelerimizi hayata geçirmemizin önünde duramaz. O hainlerin beklediği Türkiye yok artık. Bölgesinde, dünyada söz sahibi olan bir Türkiye var” sözlerini kaydetti.

SIRADAKİ HABER
}