Haberlerİzmir HaberleriSezer Erşan'ın ismi spor tesisine verildi

Sezer Erşan'ın ismi spor tesisine verildi - İzmir Haberleri

Aliağa Belediyesi, amatör spor kulüplerine hizmet edecek standartlara getirdiği Çakmaklı Mahallesi futbol tesisine, geçen sene hayatını kaybeden İşadamı Zeki Erşan'ın torunu Sezer Erşan'ın ismini verdi.

Sezer Erşan'ın ismi spor tesisine verildi

2013 yılında Çakmaklı Köyü Muhtarlığı tarafından yaptırılan futbol sahası, Aliağa Belediyesi tarafından amatör spor kulüplerine hizmet edecek şekilde yenilendi. Tesisin açılış törenine Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmed Ali Özkurt, Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp, Çakmaklı Mahallesi Muhtarı Ahmet Kahraman, Erşan Ailesi ile yakınları ve vatandaşlar katıldı. Törende, geçen yıl hayatını kaybeden İşadamı Zekir Erşan'ın torunu Sezer Erşan için mevlit okutarak lokma ikramı yapıldı. Daha sonra Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Erşan Ailesi üyeleri ile birlikte kurdele keserek tesisin açılışını gerçekleştirdi.
Başkan Acar yaptığı konuşmada, 'Genç yaşta hayatını kaybeden Sezer Erşan kardeşimizi rahmetle anıyoruz. Futbol sahasını yenileyerek onun ismini verdik. Her şey geleceğimizin teminatı çocuklarımız için.' diye konuştu. Tesisleri dolaşan Başkan Serkan Acar, Çakmaklıspor oyuncuları ve yöneticilerinden Aliağaspor ile Helvacısporun bu seneki
başarılarını aynı şekilde Çakmaklı Köyü Spor Kulübünden de beklediklerini, kendilerine her konuda destek vereceklerini söyledi.
İzmir 2. Amatör Ligi takımları Çakmaklı Köyü Spor ile Yahşelli Gençlik maçının başlama vuruşunu Serkan Acar ile Sezer Erşan'ın annesi Nihal Erşan birlikte yaptı. Çakmalıköyü - Yahşelli maçı 2-2 berabere sonuçlandı.

Sezer Erşan’ın ismi spor tesisine verildi

SIRADAKİ HABER
}