HaberlerAnkara HaberleriBaşkan Duruay Eymir Aile Yaşam Merkezi'ni tanıttı

Başkan Duruay Eymir Aile Yaşam Merkezi'ni tanıttı - Ankara Haberleri

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Duruay Eymir Aile Yaşam Merkezi'ni tanıttı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay inşaatı devam eden Eymir Aile Yaşam Merkezi'nde, Eymir Mahalle sakinleriyle buluştu. AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, Eymir TOKİ yönetim kurulu üyeleri de katıldığı programda Başkan Duruay 2018 yılı içerisinde hizmete girecek Eymir Aile Yaşam Merkezi'ni tanıttı, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.
Duruay burada yaptığı konuşmada, 'Gölbaşımızın ve Eymir Mahallemizin ihtiyaçları doğrultusunda burada çok amaçlı bir sosyal tesis yaptık. Bugün bu buluşmayı burada yapmamızın sebebi Eymir Aile Yaşam Merkezi'nin inşaat çalışmasını yakından görmenizi istememdir' ifadesini kullandı.
Konuşmasında Eymir Aile Yaşam Merkezi hakkında bilgi veren Duruay, 'Eymir A Blok'ta kapalı havuz ve fitness merkezi, B Blok'ta düğün salonu, C Blok'ta ise derslikler, ofisler, sergi alanı, restoran ve kafeterya bulunuyor. Şu anda gördüğünüz gibi İnşaat çalışmalarının yüzde doksan beşi tamamlandı. Eymir Aile Yaşam Merkezi, Gölbaşı'ndaki vatandaşların neredeyse tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Burada 110 kişilik konferans salonu, 530 metrekarelik havuz alanı, 420 metrekarelik fitness merkezi, 580 metrekarelik 336 kişi kapasiteli düğün salonu, 300 metrekarelik alana sahip derslikler, 114 metrekarelik idari ofisler, 170 metrekarelik sergi alanı, 345 metrekarelik restoran bulunuyor' dedi.
Toplantı Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay'ın ve Eymir Mahallesi sakinlerinin Eymir Aile Yaşam Merkezi'nde incelemelerde bulunması ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Başkan Duruay Eymir Aile Yaşam Merkezi’ni tanıttı

SIRADAKİ HABER
}