Kayseri haber: Okul ziyaretinde Başkan Çolakbayrakdar'a mehteranlı karşılama

Kayseri haber: Kocasinan'da eğitime ilişkin yatırımların yanı sıra her hafta okul ziyaretleri gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu sefer Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrenci ve öğretmenleriyle bir araya geldi. Okul girişinde sürpriz yapan öğrenciler, Başkan Çolakbayrakdar'ı Mehteran Marşı eşliğinde karşıladı.

Okul ziyaretinde Başkan Çolakbayrakdar'a mehteranlı karşılama


Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Okulunu ziyaret etti. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencilerinden oluşan Mehteran Takımı, Başkan Çolakbayrakdar'ı Mehteran Marşı eşliğinde karşıladı. Öğrencilerle yakından ilgilenip, onlarla sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, 'Ordu Marşı'nda söylendiği gibi; Rabbim, Türk ordusunumuvaffak eylesin. Kahraman ordumuz, Zeytin Dalı Harekatı'nda teröristlere karşı bir operasyon yürütüyor. Allah, ordumuzun yar ve yardımcısı olsun' dedi.

Öğrencilerle keyifli sohbetlere imza atan Başkan Çolakbayrakdar, ardından okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Her hafta bir okul ziyaret ettiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, 'Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmek için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Projeleri ve hizmetleri gerçekleştirirken istişare toplantılarına önem veriyoruz. Bu çerçevede okulları ziyaret ederek eğitim camiasıyla bir araya geliyoruz. Bugünkü ziyaret ettiğimiz özel bir okul. Okulumuzda geleceğin sanatçıları yetişecek. Bu noktada toplumun refahının artması noktasında olmazsa olmazı olan kültür ve sanat, bir o kadar önemlidir.' ifadelerini kullandı.
Okulun ihtiyaçlarına göre hizmetler ürettiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, 'Hizmetlerimizi 3 konu başlığı altında topladık. Birincisi okullarımızın hijyenik temizliğidir. İkincisi ise okullarımızda güvenlik noktasında yapılması gereken ne varsa yapıyoruz. Son olarak ise çocuklarımızın spor, kültür ve sanat gibi hayatın her alanında aktivitelerin içerisinde olabilmeleri için yatırımlar yapıyoruz. Eğitimle ilgili birçok proje ve hizmet yaptık.' diye konuştu.
Hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret, sona erdi.

Okul ziyaretinde Başkan Çolakbayrakdar’a mehteranlı karşılamaEN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

3 AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

4 Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

6 Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

7 Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

İmdada Avcı yetişti

8 İmdada Avcı yetişti

Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

9 Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'

10 Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'


SIRADAKİ HABER