HaberlerSamsun HaberleriZorluklar beraber aşılacak

Zorluklar beraber aşılacak - Samsun Haberleri

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği yemekte konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Önümüzdeki zorlu süreci hep birlikte aşacağız' dedi

Zorluklar beraber aşılacak

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı yemekte buluştu. Düzenlenen yemeğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlçe Başkanı Hakan Ay, yönetim kurulu üyeleri ve aileleri katıldı.

İNANCIM TAM

AK Parti İlçe Başkanı Hakan Ay'ı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Karaaslan, "AK Parti'de siyaset ailelerle birlikte yapılırsa güzel ve anlamlı olur. Gözlerinize baktığımda bunu görebiliyorum ve size güveniyorum. Önümüzde zorlu süreçler var, bu zorlu süreçleri birlikte atlatacağız" dedi.

ELBİRLİĞİ İLE ÇÖZECEĞİZ

İl Başkanı Karaduman da yeni yönetimi tebrik ederek, "Önümüzdeki zorlu süreci aşma noktasında elbirliği ile hareket edeceğiz. Gücümüzün esas kaynağı ailelerimizdir" diye konuştu.

YAPIMIZ DİNAMİK

Katılımcılara teşekkür eden Ilçe Başkanı Ay ise, "Önümüzdeki süreçte çok önemli seçimler var. Şimdiden ailelerimizin bizi affetmesini diliyorum. Görevi devraldığımız günden bu yana mahalle başkanlarımız, meclis üyelerimiz, il başkanımız ile istişarelerimizi sürdürüyoruz. İnşallah 2019 yılına dinamik, güçlü teşkilat yapısı ile gireceğiz. Bize inananların yüzünü kara çıkarmayacağız. Partimizin bayrağını her zaman en tepeye dikmek için çalışacağız" ifadelerine yer verdi.

 

SIRADAKİ HABER
}