Samsun Haber | Esnafla birlikte yönetim

Samsun Haber | Oda üyelerinden Nevzat Özel'in kahvaltı programına katılan Samsun Kahveciler Odası Başkan Adayı Köksal Orman, 'Odamızı koltukta değil, esnafımızın yanına gelip onlarla birlikte yöneteceğiz' dedi

Esnafla birlikte yönetim

Samsun Umum Kahveciler, Büfeciler ve Gazinocular Odası Başkan Adayı Köksal Orman, oda üyesi Nevzat Özel tarafından onuruna verilen kahvaltı programına katıldı.

SIKINTILARI VAR

Verdiği destek dolayısıyla Nevzat Özel ve programa katılan oda üyelerine teşekkür eden Orman, "Esnaf ziyaretlerimiz sonucunda gördük ki, bağlı bulundukları oda tarafından sorunlarının çözümü noktasında sıkıntılar var. Bu oda içerisinde büfeciler, gazinocular ve birçok meslek grubu yer alıyor. Kısacası aileleriyle birlikte düşünürsek binlerce insanı içine alıyor. Bu nedenle sorunların çözümü çok önemli ve bugüne kadar üyelerini savunan bir mekanizma olmamış. Odamızı koltukta değil, esnafımızın yanına gelip onlarla birlikte yöneteceğiz" diye konuştu.

BEKLENTİLERİ BİLİYORUZ

Sorunlara çözüm üretmek için aday olduğunu, esnafın bununla ilgili beklentisini de bildiklerini belirten Orman, "Odamızın şemsiyesi altında olan iş kolları, zorluklarla boğuşmaktadır. Ekibimle birlikte üyelerimizin ve işyerlerimizin sorunlarını çözmek için gayret gösterecek, ben değil biz mantığını ön plana çıkaracak, şeffaf ve hesap verilebilir yönetimle onları temsil edeceğiz" ifadelerini kullandı.

ÇÖZÜM ÜRETİLMİYOR

Canik'te hizmet veren Salon 2011'de gerçekleşen kahvaltı programına çok sayıda kahveci esnafı katıldı. Mesleki olarak çeşitli sıkıntılar içinde bulunduklarını belirten esnaflar, sorunların çözümü noktasında ilgili bulmakta zorlandıklarını ifade etti. Üyelerden Sezai Tepe, Atakum'da bulunan oda merkezinin bir süre önce kapandığını, faaliyetlerini bir kafede sürdürdüğünü öne sürerek odanın aidat toplamak dışında sıkıntılarına çözüm üretmediğini dile getirdi.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

1 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

2 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

4 Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

Samsunspor'a ceza kapıda

5 Samsunspor'a ceza kapıda

11 dakikalık resital

6 11 dakikalık resital

Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

7 Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

8 Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

Ayite sürprizi kötü bitti

9 Ayite sürprizi kötü bitti

Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'

10 Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'


SIRADAKİ HABER