HaberlerŞanlıurfa HaberleriVali Erin çadırkente incelemelerde bulundu

Vali Erin çadırkente incelemelerde bulundu - Şanlıurfa Haberleri

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Akçakale Süleyman Şah Konaklama tesislerinde kalan Suriyeli vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Erin çadırkente incelemelerde bulundu

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Akçakale Süleyman Şah Konaklama Tesislerinde yaşamlarını sürdüren Suriyeli misafirlerle bir araya geldi. Suriyeli misafirlerle sohbet ederek sorunlarını dinleyen Vali Erin'e Suriyeli vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Vali Erin, Suriyeli misafirlerin daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için yetkililere talimat verdi.
Akçakale'deki temaslarının ardından Eyyübiye ilçesine bağlı Harrankapı Mahallesinde yapımı tamamlanarak hizmete giren Harrankapı Aile Sağlığı Merkezini de ziyaret eden Vali Erin, sağlık merkezini gezerek verilen hizmetler hakkında da vatandaşlarla sohbet etti.
Vali Erin'e ziyaretleri sırasında Garnizon Komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, İl Jandarma Komutanı Albay Nuri Öztürk ve Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ve Akçakale Başsavcısı Samet Can Acar da eşlik etti.

Vali Erin çadırkente incelemelerde bulundu

SIRADAKİ HABER
}