Konya haber: Başkan Özaltun'dan hasta konukevine ziyaret

Konya haber: Konya'nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, belediye meclis üyeleriyle birlikte yapımı tamamlanan 36 yatak kapasiteli hasta konuk evini ziyaret etti.

Başkan Özaltun'dan hasta konukevine ziyaret

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun'un başkanlık ettiği belediye meclis toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Özaltun, meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, hafta başından itibaren hasta kabulüne başlayan devlet hastanesi ile Beyşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve hizmete girmek için gün sayan Beyşehir Hasta Konukevi'ne değindi. 5 Mart'tan itibaren yeni binasında hizmet vermeye başlayan Beyşehir Devlet Hastanesinin 14 Mart'ta resmi açılışının yapılacağını hatırlatan Özaltun, Türkiye'de ilçeler bazında yatırım kalemi en yüksek olan devlet hastanesinin Beyşehir'e kazandırıldığını belirtti.
Özaltun, Esentepe Mahallesindeki Yeni Devlet Hastanesinin hizmete açılmasının ardından bölgeye ulaşım sorunu yaşanmaması için Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen ulaşım hizmetlerine Beyşehir Belediyesi olarak destek vermeye başladıklarını da vurgulayarak, bu kapsamda aldıkları bir dizi tedbirden söz etti. Başkan Özaltun, yeni hastane ile çarşı merkezi arasında Beyşehir Belediyesi olarak her saat başı ücretsiz ring yapan otobüs seferleri koyduklarını kaydetti. Özel halk otobüslerinin de çarşı merkezinden yeni hastaneye seferler başlattığını anlatan Özaltun, halihazırda bu bölgeye 3 farklı ulaşım imkanı olduğunu hatırlattı. Özaltun, yeni hastaneye kantin hizmetleri başlayıncaya kadar belediye olarak lojistik destek sağladıklarını da vurgulayarak, 'Beyşehir Belediyesi Sosyal Hizmet ve İkram Aracımız tarafından yeni hastanemizin gündüz mesai saatleri içerisinde poliklinikler önünde, 17.00-24.00 saatleri arasında ise acil servis önünde ücretsiz çay ve Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğümüzün de desteğiyle içme suyu ikramı başlamıştır. Yeni Devlet Hastanemiz ilçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun. Hastanemizin ilçemize kazandırılmasında başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, sebep olan, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum' diye konuştu.
Beyşehir Belediyesi olarak ilçeye kazandırdıkları yeni devlet hastanesinin karşısına inşa edilen 36 yatak kapasiteli Hasta Konukevi'nin de yapımının tamamlandığını da vurgulayan Özaltun, 'İnşallah en kısa sürede hemşerilerimizin hizmetine sunacağız' ifadelerini kullandı.
Özaltun, toplantının ardından meclis üyeleriyle birlikte Beyşehir Hasta Konukevi'ni gezerken, konukevinin zemin katında hizmet vermeye başlayan yeni eczane ve işyeri sahiplerini de ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu.

Başkan Özaltun’dan hasta konukevine ziyaretEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

1 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

2 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

4 Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

Samsunspor'a ceza kapıda

5 Samsunspor'a ceza kapıda

11 dakikalık resital

6 11 dakikalık resital

Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

7 Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

8 Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

Ayite sürprizi kötü bitti

9 Ayite sürprizi kötü bitti

Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'

10 Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'


SIRADAKİ HABER