HaberlerErzincan HaberleriYurtlar arası voleybol turnuvası başladı

Yurtlar arası voleybol turnuvası başladı - Erzincan Haberleri

Erzincan'da Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlar arası voleybol turnuvası başladı. Turnuva, Erzincan Merkez Kapalı Spor Salonundaki açılış programı ile başladı. Yurt Müdürlükleri arası voleybol turnuvasının açılışına KYK Erzincan İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek de katıldı.

Yurtlar arası voleybol turnuvası başladı

Coşkulu bir açılışla başlayan KYK Voleybol Turnuvası açılış programının ardından Abdürrahim Reyhan, Refahiye, Tercan ve Kemah yurtlarının müsabakaları ile devam etti.6 takımın katıldığı turnuvanın ilk gün oynanan maçlarında Abdürrahim Reyhan Yurdu, Refahiye Yurdunu 2-0, Tercan Yurdu ise Kemah Yurdunu 2-1 yenerek grup maçlarının ilkini kazandılar. Grup maçlarının ardından çeyrek ve yarı final maçlarının oynanacağı, turnuva şampiyonunun ise KYK Bölge Turnuvasında KYK Erzincan İl Müdürlüğü'nü temsil edeceği belirtildi.
Erzincan Merkez ve Erzincan 13 Şubat Spor Salonlarında yapılacak müsabakaların ardından KYK Voleybol Turnuvasının Bölge müsabakaları 16-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Erzincan'da yapılacak.
KYK Voleybol Bölge Müsabakaları Turnuvasının ev sahipliğini yapacak olan Erzincan'a 10 il müdürlüğünden takımlar katılacak. Konuyla ilgili bir açıklama yapan KYK İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek, 'Şehrimizde ilk defa böyle bir organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Sivas, Yozgat, Kırşehir, Kahramanmaraş, Malatya, Kayseri, Tunceli, Adıyaman, Elazığ ve Erzurum'dan gelecek 10 takımı misafir edeceğiz. Erzincan ile birlikte 11 takım mücadele edecek. Hem Erzincan'ımızı tanıtmak, hem de gençlerimize keyifli voleybol maçları izletmek arzusundayız. Bu konuda bize destek olan başta Genel Müdürümüz Sayın Sinan Aksu olmak üzere, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğümüze ve Sayın Volkan Burak Mumcu'ya da teşekkür ediyorum' dedi.

Yurtlar arası voleybol turnuvası başladı

SIRADAKİ HABER
}