HaberlerZonguldak HaberleriÖğrenciler Afrin gazisi askeri ziyaret etti

Öğrenciler Afrin gazisi askeri ziyaret etti - Zonguldak Haberleri

Zonguldak Alaplı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yönetici ve öğrencileri, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında yaralanan Astsubay Üstçavuş Uğur Günaydın ve Uzman Çavuş Serkan Arık'ı ı ziyaret etti.

Öğrenciler Afrin gazisi askeri ziyaret etti

Yaralı Astsubay Üstçavuş Uğur Günaydın ve Uzman Çavuş Serkan Arık'ı , ziyaret eden kurum yöneticileri ve öğrencileri, yaralı Günaydın ve Arık'a geçmiş olsun dileklerinde bulunarak şehitler için dua ettiler.
Bu anlamlı ziyarette gaziye çiçek hediye ederek dualarda bulunuldu. Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun her zaman Gazi ailelerin yanlarında olduğu vurgusu yapılan ziyarette, öğrenciler Gazi ailesi ile duygulu anlar yaşadı. Gazi Uğur Günaydın, burada yaptığı konuşmada, bir aylık hava değişimi aldığını ve iyileşmesinin ardından arkadaşlarının yanına göreve geri dönmek istediğini söyledi.Günaydın, şöyle konuştu:
'Afrin'de kahraman ordumuzun destan yazdı,onlardan ayrı kaldığımız için büyük üzüntü içindeyiz. İyileşir iyileşmez hemen Afrin'e arkadaşlarının yanına dönerek mücadeleye devam etmek istiyoruz. ülkemizin sınırlarını korumak için terör yuvası haline gelen Afrin'i almadan dönmeyeceğiz. omuz omuza mücadele ederken şehit olan arkadaşlarıma Allah'tan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı diliyoruz.'
Astsubay Üstçavuş Uğur Günaydın ve Uzman Çavuş Serkan Arık, yapılan geçmiş olsun ziyaretinden dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getirerek yurt yöneticilerine ve öğrencilerine teşekkür etti.

Öğrenciler Afrin gazisi askeri ziyaret etti

SIRADAKİ HABER
}