Haberlerİrem Sak Damatları Karıştırırsa Düğün Salonu Düğümlenir!

İrem Sak Damatları Karıştırırsa Düğün Salonu Düğümlenir!

BKM'nin olaylı düğün komedisi 'Düğüm Salonu'nda İrem Sak düğün gecesi damatları mı karıştırdı?

İrem Sak Damatları Karıştırırsa Düğün Salonu Düğümlenir!

YAN SALONDA ESKİ SEVGİLİN EVLENİRSE?
 
Tesadüfen yan yana iki salonda düğünleri gerçekleşen eski sevgililer  Hülya (İrem Sak) ve Serkan (Şahin) bahçede karşılaşınca kendi düğünlerini unutuyor!
 
DÜĞÜN GECESİ ESKİ SEVGİLİ ÖPÜLÜR MÜ?
 
Ayrıldıktan sonra ilk kez yan salonun gelini ve damadı olarak karşılaşan çift, eski günlerin anısına öpüşürse ne olur? Kimse görmezse birşey olmayabilir de, ya gören olduysa?
 
Olaylı düğün gecesinin renkli kadrosu şöyle: Şahin Irmak (Serkan) , İrem Sak (Hülya) , Gonca Vuslateri (Buse) , Emre Karayel (Tarık), Onur Buldu (Oğuz), Duygu Yetiş (Nermin), Salih Kalyon (Cemil), Ayşenil Şamlıoğlu (Nebahat), Nilgün Belgün (Muazzez), Bilge Şen (Züleyha) ve Murat Karasu (Yaşar).
 
BKM yapımı “Düğüm Salonu”, Profilo ana desteğiyle 16 Mart’ta sinemalarda!

Filmin Sosyal Medya Adresleri:
Facebook: https://www.facebook.com/dugumsalonufilm
Twitter: https://twitter.com/dugumsalonufilm
Instagram: https://www.instagram.com/bkmonline/
 
“Düğüm Salonu” Kısa Hikaye:
Sizinle aynı gün, aynı yer, aynı saatte eski sevgilinizin de yan salonda evlendiğini görürseniz ve karşılaşırsanız ne olur? İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır! Düğün geceniz düğüm gecesine, düğün salonu “Düğüm Salonu”na dönüşür.
Yılın en çok beklenen komedi filmi Düğüm Salonu’nun başrollerini Şahin Irmak, İrem Sak, Gonca Vuslateri ve Emre Karayel paylaşıyor. Mizahı ve aksiyonu yüksek bu filmin yönetmenliğini Eyyvah Eyvah serisinden tanıdığımız ünlü yönetmen Hakan Algül üstleniyor.
“Düğüm Salonu” Künye:
Yapımcı: BKM / Necati Akpınar
Yönetmen: Hakan Algül
Yazan: Şahin Irmak
Oyuncular: Şahin Irmak (Serkan) , İrem Sak (Hülya) , Gonca Vuslateri (Buse) , Emre Karayel (Tarık), Onur Buldu (Oğuz), Duygu Yetiş (Nermin), Doğancan Sarıkaya (Osman),  Hakan Bulut (Foto İso), Beyti Engin (Davut), Toprak Sağlam (Müjde), Salih Kalyon (Cemil), Ayşenil Şamlıoğlu (Nebahat), Nilgün Belgün (Muazzez), Evren Duyal (Ayten), Hakan Alkın (Levent), Bilge Şen (Züleyha), Murat Karasu (Yaşar), Güneş Hayat (Füsun), Gazanfer Ündüz (Kenan) ve Burcu Altın (Cansu). 

 

 

SIRADAKİ HABER
}