HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan İsmail Baran, Körfezlileri dinliyor

Başkan İsmail Baran, Körfezlileri dinliyor - Kocaeli Haberleri

KOCAELİ(İHA) – Her hafta en az iki mahallede esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinliyor.

Başkan İsmail Baran, Körfezlileri dinliyor

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfezli esnaf ve vatandaşların sohbetine ve çayına, misafir olmaya devam ediyor. Başkan Baran son olarak Güney Mahallesi ve Çamlıtepe Mahallesi'nde bu ziyaretlerini gerçekleştirdi. İlk olarak Çamlıtepe Mahallesi'ne uğrayan Başkan İsmail Baran, esnafı ziyaret ederek bereketli kazançlar diledi. Vatandaşlarla sohbet eden Baran, talepleri dinleyerek Belediye'nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.
Çamlıtepe Mahallesi'nde İSU'nun yürüttüğü çalışmalar nedeniyle yaşanması muhtemel olumsuzluklara karşı ekiplerin hemen müdahalede bulunduğunu belirten Başkan İsmail Baran, 'Altyapı yapılması gerekli bir konuydu. Bir süre hem sizler hem de bizler sıkıntı çekeceğiz. Ama inanın bittiğinde Körfez'in geleceği de emin ellerde olacak. Biraz sabretmeniz gerekecek bu süreçte' dedi.
Başkan İsmail Baran daha sonra Güney Mahallesi'ndeydi. Yaşanabilir ve huzurlu bir Körfez için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan İsmail Baran, 'Göreve geldiğimizde eğer bir sorun varsa bunu birlikte çözeceğiz diyerek yola çıktığımızı belirtmiştim. Bu ziyaretlerle de amacımız istek ve önerilerini birebir Körfezli hemşerilerimizin ağzından dinlemek.Verdiğimiz sözü tutuyoruz ve sık sık vatandaşlarımızın sohbetine ve muhabbetine ortak oluyoruz. Körfez, el ele verirsek değişecek ve gelişecek. Sizlerin fikirleri ve önerileri bizler için kıymetli. Bu şehri birlikte yönetiyoruz ve yönetmeye de devam edeceğiz' diye konuştu.

Başkan İsmail Baran, Körfezlileri dinliyor

SIRADAKİ HABER
}