Kocaeli haber: Başkan İsmail Baran, Körfezlileri dinliyor

Kocaeli haber: KOCAELİ(İHA) – Her hafta en az iki mahallede esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinliyor.

Başkan İsmail Baran, Körfezlileri dinliyor

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfezli esnaf ve vatandaşların sohbetine ve çayına, misafir olmaya devam ediyor. Başkan Baran son olarak Güney Mahallesi ve Çamlıtepe Mahallesi'nde bu ziyaretlerini gerçekleştirdi. İlk olarak Çamlıtepe Mahallesi'ne uğrayan Başkan İsmail Baran, esnafı ziyaret ederek bereketli kazançlar diledi. Vatandaşlarla sohbet eden Baran, talepleri dinleyerek Belediye'nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.
Çamlıtepe Mahallesi'nde İSU'nun yürüttüğü çalışmalar nedeniyle yaşanması muhtemel olumsuzluklara karşı ekiplerin hemen müdahalede bulunduğunu belirten Başkan İsmail Baran, 'Altyapı yapılması gerekli bir konuydu. Bir süre hem sizler hem de bizler sıkıntı çekeceğiz. Ama inanın bittiğinde Körfez'in geleceği de emin ellerde olacak. Biraz sabretmeniz gerekecek bu süreçte' dedi.
Başkan İsmail Baran daha sonra Güney Mahallesi'ndeydi. Yaşanabilir ve huzurlu bir Körfez için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan İsmail Baran, 'Göreve geldiğimizde eğer bir sorun varsa bunu birlikte çözeceğiz diyerek yola çıktığımızı belirtmiştim. Bu ziyaretlerle de amacımız istek ve önerilerini birebir Körfezli hemşerilerimizin ağzından dinlemek.Verdiğimiz sözü tutuyoruz ve sık sık vatandaşlarımızın sohbetine ve muhabbetine ortak oluyoruz. Körfez, el ele verirsek değişecek ve gelişecek. Sizlerin fikirleri ve önerileri bizler için kıymetli. Bu şehri birlikte yönetiyoruz ve yönetmeye de devam edeceğiz' diye konuştu.

Başkan İsmail Baran, Körfezlileri dinliyorEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

1 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

2 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

4 Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

Samsunspor'a ceza kapıda

5 Samsunspor'a ceza kapıda

11 dakikalık resital

6 11 dakikalık resital

Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

7 Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

8 Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

Ayite sürprizi kötü bitti

9 Ayite sürprizi kötü bitti

Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'

10 Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'


SIRADAKİ HABER