HaberlerSamsun HaberleriDoğalgazsız yer kalmayacak

Doğalgazsız yer kalmayacak - Samsun Haberleri

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, farklı mahallelerde süren çalışmalar sayesinde ilçede doğalgazsız alanın kalmayacağını ifade etti

Doğalgazsız yer kalmayacak

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, vatandaşları doğalgazın sunduğu rahatlık, konfor ve avantajlarla buluşturmak için harekete geçtiklerini söyledi.

MÜJDEYİ VERDİ

İlçenin tamamında halkın doğalgaz isteğini karşılamak amacıyla çalışmalar yürütüldüğüne dikkat çeken Başkan Togar, "İlçemizin tüm mahallelerini doğalgazla buluşturmak için harekete geçtik. Herkesin doğalgazın rahatlığını ve sunduğu avantajları elde edebilmesi için 2018 yılı içerisinde SAMGAZ çok büyük çalışma yürütecek" dedi.

AĞ GENİŞLİYOR

Togar, "SAMGAZ Genel Müdürümüz Yılmaz Kolsan, Yatırım Koordinasyon Müdürümüz Hakan Baltaoğlu ve Belediye Başkan yardımcılarımız Aydın Karmil, Özkan Karakaya, Hüseyin Şenel ile konuyla alakalı müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz toplantı, çok yararlı sonuçlar ortaya koydu. İmzaladığımız protokol çerçevesinde, koordineli bir çalışma yürüterek bu yıl içinde ilçemizin tamamını doğalgaza kavuşturacağız" diye konuştu.

Başkan Togar, Çay Mahallesi ile Tevfik Öztürk Caddesi ve Kutlukent bölgesindeki doğalgaz sorununun çözüldüğünü de dile getirdi.

 

SIRADAKİ HABER
}