HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Yılmaz: 'Hizmet yolunda el eleyiz'

Başkan Yılmaz: 'Hizmet yolunda el eleyiz' - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Millete hizmet yolunda AK kadrolar daima el ele' dedi

Başkan Yılmaz: 'Hizmet yolunda el eleyiz'

Samsun Büyükşehir Belediye BaşkanıYusuf Ziya Yılmaz, geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı'na seçilen Hakan Ay ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK Parti teşkilatının seçimden seçime değil, her zaman milletin yanında yer aldığını ifade eden Başkan Yılmaz,"Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin teşkilatçılık anlayışıyla kurulan partimiz Türkiye’nin en büyük kalkınma hareketlerinden birisi oldu. AK Parti kurulduğu günden bu yana birçok derde derman oldu, her alanda vatandaşa kolaylıklar sağladı. Böyle bir partinin mensubu olmaktan onur duyuyorum" dedi.

HEDEF; EN İYİ HİZMET

Ay ve yönetimini tebrik ederek sözlerini sürdüren Yılmaz, "Her seçim döneminde oylarımızı katbekat arttırarak yolumuza, hedeflerimize 2023 vizyonumuza doğru hızla ilerliyoruz. Bu anlamda delegelerimiz tarafından yeniden teveccüh gösterilerek ilçe başkanlığı görevine getirilen Hakan Ay ve beraberindeki yeni yönetimi oluşturan ekibine başarı diliyorum. İnsan odaklı çalışma gerçekleştiren partimizin önemli ayaklarından biri olan ilçe teşkilatımızla birlikte, bundan sonra da partimiz adına vatandaşlarımıza en iyi hizmeti nasıl sunabiliceğimizi değerlendiriyoruz. Bugüne kadar elde edilen başarıları önümüzdeki dönemde de taçlandırıp, millete hizmet yolunda daima el ele daha güzel başarılara imza atılaağız. Buna yürekten inanıyorum" diye konuştu.

ÖNCELİĞİMİZ HİZMET

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ay ise, "Büyükşehir olarak arkamızda olduğunuzu biliyoruz. İnşallah sizin önderliğinizde ilçemize güzel hizmetler yapmak için gece gündüz çalışacağız. Öncelikli hedefimiz birlik ve beraberlik içerisinde, ilçemizin her türlü sorunu üzerine eğilerek gerekli olan bütün çalışmaları yapacak ve halkın bütünlüğünü sağlayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}