HaberlerBalıkesir HaberleriKaresi Belediyesi halkın yanında

Karesi Belediyesi halkın yanında - Balıkesir Haberleri

Karesi Belediyesi sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Vatandaşların yardım isteklerini, Başkan Yılmaz yerine getirilmesi talimatı verdi.

Karesi Belediyesi halkın yanında

Karesi Belediyesi ekipleri Kamçıllı kırsal mahallesinde bulunan dikiş atölyesinde çalışan bayanların dikiş makinesi talebini ve Halkapınar kırsal mahallesinde bulunan 94 yaşındaki Hayrettin Tugan'ın tekerlekli sandalye talebini yerine getirildi.
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz kırsalı mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Kırsal mahalle ziyaretlerine önem veren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ihtiyaç sahiplerinin de taleplerini geri çevirmiyor. Halkapınar ve Kamçılı kırsal mahallelerinde vatandaşlarla kahvede sohbet eden Başkan Yılmaz, mahallelerde ki kursları da ziyaret etti. Önce Kamçılı Mahallesinde dikiş atölyesini ziyaret eden Başkan Yılmaz, kursiyerlerin yeni dikiş makinesi ve ütü taleplerini hemen yerine getirdi. Halkapınar Mahallesinde sabah evinde ziyaret ettiği Hayrettin Tugan'ın tekerlekli sandalye talebini de öğleden sonra hemen gönderdi. Umre'den yeni gelen Recep Durmuş'u evinde ziyaret edip hurmasını yeyip, zemzemini içti.

Karesi Belediyesi halkın yanında

SIRADAKİ HABER
}