HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan Doğan'dan AK Parti İl Başkanı Ceyhan'a ziyaret

Başkan Doğan'dan AK Parti İl Başkanı Ceyhan'a ziyaret - Kocaeli Haberleri

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, yeniden AK Parti Kocaeli İl Başkanı seçilen Şemsettin Ceyhan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Doğan'dan AK Parti İl Başkanı Ceyhan'a ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, meclis üyeleri ile birlikte yeniden AK Parti İl Başkanlığına seçilen Şemsettin Ceyhan'ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Doğan, İl Başkanı Ceyhan'a hayırlı olsun dileğinde bulundu. AK Parti olarak tek amaçlarının Türkiye olduğunu belirten Başkan Doğan, 'Biz AK Parti olarak, gerek Türkiye'de, gerek yerelde birlik beraberlik içinde çalışan iyi bir ekibiz. Teşkilatlarımızın bu birlik ve beraberlik ruhu içindeki çalışmaları başta Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere herkesin taktirini kazanmıştır. En büyük gücümüz budur. Bunun karşılığını da halkımız her zaman verdi. Çalışmalarımızda hak, hukuk adalet, haram, helal kavramlarını ön planda tuttuk. Bu anlayış içerisinde çalıştığımız için de halkımız her zaman bize inanıp güvendi ve bunu da sandıktaki oylarıyla ortaya koydu. Bütün çabamız daha güçlü bir Türkiye içindir. Başta Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız, bakanlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, Ak Parti teşkilatları olarak birlik beraberlik içinde ülkemizi daha da ileriye götürmek için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaya devam edeceğiz' dedi.
AK Parti İl Başkanı Ceyhan'da Doğan ve beraberindekilere ziyaret için teşekkür ederek, 'Hep birlikte güçlü Türkiye için liderimizin gösterdiği yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Şehrimize değer katan projeler için belediye başkanımıza ve ekinine teşekkür ederim' şeklinde konuştu.

Başkan Doğan’dan AK Parti İl Başkanı Ceyhan’a ziyaret

SIRADAKİ HABER
}