HaberlerAdıyaman HaberleriÖzel Park Hospital Hastanesi yönetimi Vali Kalkancı'yla bir araya geldi

Özel Park Hospital Hastanesi yönetimi Vali Kalkancı'yla bir araya geldi - Adıyaman Haberleri

Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Başhekimi ve beraberindeki heyet Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'yı ziyaret etti,

Özel Park Hospital Hastanesi yönetimi Vali Kalkancı'yla bir araya geldi

Ziyarette Adıyaman Özel Park Hospital Başhekimi ve Genel Müdürü Op. Dr. Sadık Eryılmaz'a, Başhekim Yardımcılarından Op. Dr. Ali Tutuş, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ulaş Öztürk ve Halkla İlişkiler Müdürü Semra Can eşlik etti.
Ziyarette bir açıklamada bulunan Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Başhekimi ve Genel Müdür Op. Dr. Sadık Eryılmaz, 'Hastane olarak Adıyamanlı hemşehrilerimizin yanı sıra bölgemizdeki hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hastanemizde yeni doğan ünitesi ve doğumhane servisimize yapılan ek ilave katımız, yeni teknolojik cihazlarımız ve branşında uzman hekimlerimizle hizmetimiz devam ediyoruz. Geldiğimiz nokta itibarıyla bölgenin neredeyse sağlık üssü konumundayız. Hastane yönetimi olarak ilimiz Valisi Nurullah Naci Kalkancı'yı makamında ziyaret ettik. Ziyaretimizde hastanemizin işleyişi ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler verdik' dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkanıcı ise, 'İlimizde sağlık alanında kamu yatırımlarının yanı sıra özel sektöründe yapmış olduğu yatırımlar bizleri sevindirmektedir. Ziyaretlerinden dolayı Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi yönetimine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}