HaberlerErzincan HaberleriTürk Hava Kurumu uyuşturucudan uzak bir nesil için gençleri havacılığa yönlendir

Türk Hava Kurumu uyuşturucudan uzak bir nesil için gençleri havacılığa yönlendir - Erzincan Haberleri

Türk Hava Kurumu Erzincan Genç Kanatlar Kulübü 2018 yılında yeniden yapılanarak faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Türk Hava Kurumu uyuşturucudan uzak bir nesil için gençleri havacılığa yönlendir

Erzincan Üniversitesi Sivil Havacılık bölümü öğrencileri tarafından oluşturulan Türk Hava Kurumu Erzincan Genç Kanatlar Kulübü üniversite, lise, ortaokul ve ilkokullarda havacılık faaliyetlerini tanıtmayı hedefliyor.
Türk Hava Kurumu Erzincan Şube Saymanı Rıdvan Geçim, yeniden yapılanan THK Erzincan Genç Kanatlar Kulübüne ilişkin yaptığı açıklamasında; 'Erzincan Genç Kanatlar kulübümüzü bu yıl Erzincan Üniversitesi Sivil Havacılık bölümü öğrencileriyle yeniden yapılandırdık. Genç kanatlarımız Türk Hava Kurumu Erzincan Şube Başkanlığımız bünyesinde faaliyetlerini gerçekleştirecekler. Üniversite, lise, ortaokul ve ilkokullarda havacılık faaliyetleri tanıtılarak, kurumumuzun çalışmaları anlatılacak. Ücretsiz havacılık kurslarımızdan ilimizde ki gençlerimiz bilgilendirilecek. Kötü alışkanlıklarla yüz yüze kalan gençlerimiz havacılığa yönlendirilerek onları havacılığa bağımlı yapacağız. Uyuşturucudan uzak bir nesil için çalışan kurumumuz genç kanatlarımızın desteğiyle daha da etkili bir çalışma sergilemektedir. Bu kapsamda ben yeniden yapılandırdığımız genç kanatlarımıza faaliyetlerinde başarılar diliyorum' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}