Belediye Meclisi'nden vefa

Kavak Belediye Meclisince, TSK'nın Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla ilçedeki bir sokağa 'Zeytin Dalı' adı verilmesi kararlaştırıldı

Belediye Meclisi'nden vefa

Kavak Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından dilek ve temennilere geçildi.

TOPALOĞLU ÖNERDİ

Belediye Meclis Üyesi Burhan Topaloğlu, TSK'nın yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nın her zaman hatırlanması ve gelecek neslin bilgilendirilmesine katkı sağlamak amacıyla uygun görülecek bir sokağa "Zeytin Dalı" adının verilmesini önerdi. Yapılan oylama sonucu teklif, oy birliğiyle kabul edildi.

Sarıcaoğlu, anlamlı önerinin gündeme getirilmesi ve oy birliği ile kabul edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Topaloğlu ve meclis üyelerine teşekkür etti.

ALLAH KORUSUN

Mehmetçiklerin Zeytin Dalı Harekatı kapsamında sınırların korunması için terörle mücadele ettiğini vurgulayan Sarıcaoğlu, "Bu mücadele sadece terör örgütleriyle değil, terör örgütlerine destek veren ülkelerle de yapılıyor. Allah memleketimizin güvenliği için Afrin ve yurt içerisinde terörle mücadele eden tüm güvenlik güçlerimizi korusun ve muzaffer eylesin" ifadelerini kullandı.

Sarıcaoğlu, daha sonra Belediye Fen İşleri Dairesi'nden "Zeytin Dalı" adının verileceği sokağın tespitinin yapılmasını istedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Hakem 'penaltı' dedi

2 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Bir anı, bir yazı...

4 Bir anı, bir yazı...

Samsunspor'da üzen istatistik

5 Samsunspor'da üzen istatistik

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

6 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Samsun'da Erva bebeğin dramı

7 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

8 Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

Yüzlerce kuş telef oldu

9 Yüzlerce kuş telef oldu

E-devlet'ten yeni bir hizmet daha...

10 E-devlet'ten yeni bir hizmet daha...


SIRADAKİ HABER