HaberlerSamsun Haberleri'Renkli Dünyalar'a tam not

'Renkli Dünyalar'a tam not - Samsun Haberleri

İlkadım Belediyesi'nin destekleriyle Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'nde sahnelenen ve Yeşilçam'ın emektarlarını bir araya getiren Renkli Dünyalar tiyatro oyunu, miniklere eğlenceli anlar yaşattı

'Renkli Dünyalar'a tam not

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un destekleri ile Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularını bir araya getiren çocuk oyunu Renkli Dünyalar, Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'nde sahneleniyor.

UNUTULMAZ ANLAR

Ücretsiz olarak sahnelenen oyun, ilk gününde anasınıfı ve ilkokul 1,2,3 ve 4. sınıf öğrencilerine unutulmaz anlar yaşattı. Sihirbazlık gösterisinin de yer aldığı oyunda Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu Şişko Nuri, kötü adam tiplemelerinin başarılı ismi İhsan Gedik ve tiyatro sanatçısı Fuat Dilek yer alıyor.

TOK'A TEŞEKKÜR

Renkli Dünyalar tiyatro oyunu ile miniklerle buluşan Şişko Nuri, okumanın önemini eğlendirici bir dille çocuklara anlatmayı amaçladıklarını belirterek, "Türk sinemasına adadığımız uzun yılların ardından İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’un desteği ile yavrularımızla buluşma şansı bulduk. Renkli Dünyalar adlı oyunumuzla çocuklarımızı hem eğlendiriyoruz hem de okumanın önemini öğretiyoruz. Bize bu imkânı sağlayan Başkanımız Erdoğan Tok’a ve belediye çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz" dedi.

MİNİKLER DAVETLİ

Bu akşam ve cuma akşamı Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'nde sahnelenmeye devam edecek oyuna minikleri davet eden Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Yeşilçam hepimizin hayatında mutlaka bir iz bırakmıştır. Türk sinemasına büyük emek veren Şişko Nuri, İhsan Gedik ve Fuat Dilek’ten oluşan güzel bir kadro ile minik yavrularımızı hem tiyatroyla buluşturuyor hem de onlara eğitimin önemini anlatıyoruz. Eğitimin ve çocukların içerisinde olduğu her türlü etkinliğe desteğimiz sürecek" diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}