HaberlerGaziantep HaberleriFadıloğlu'ndan Şehr-i Ayıntab-ı Cihan sohbetine davet

Fadıloğlu'ndan Şehr-i Ayıntab-ı Cihan sohbetine davet - Gaziantep Haberleri

Şehitkamil Belediyesi tarafından 'Şehitkamil'de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan', 'Antep Harbi Sonrası Bilinmeyenler ve Konuşulmayanlar' konulu sohbet programı düzenlenecek. Programa konuşmacı olarak katılacak olan Araştırmacı Yazar Asım Mıhçıoğlu, resim ve belge ile Antep harbinde yaşananları anlatacak.

Fadıloğlu'ndan Şehr-i Ayıntab-ı Cihan sohbetine davet

Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde (ŞKM) 8 Mart saat 19.30'da düzenlenecek olan 'Şehitkamil'de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan' üzerine sohbetler programının moderatörlüğünü Prof. Dr. Halil İbrahim Yakar yapacak. Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak olan Araştırmacı Yazar Asım Mıhçıoğlu, 'Antep Harbi Sonrası Bilinmeyenler ve Konuşulmayanlar' konulu sohbet programında katılımcıları bilgilendirecek. Araştırmacı Yazar Mıhçıoğlu, ayrıca resim ve belge ile Antep harbi sonrası yaşananların detaylarını katılımcılara anlatacak.
'Tüm halkımız davetlidir''
Tüm Gazianteplileri düzenlenecek etkinliğe davet eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 'Tarihimize ışık tutmak amacıyla düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz 'Şehitkamil'de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan' sohbet programlarının bu haftaki konusu 'Antep Harbi Sonrası Bilinmeyenler ve Konuşulmayanlar' olacak. Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde 8 Mart saat 19.30'da düzenlenecek olan programa tüm halkımız davetlidir' ifadelerini kullandı.

Fadıloğlu’ndan Şehr-i Ayıntab-ı Cihan sohbetine davet

SIRADAKİ HABER
}