HaberlerGaziantep Haberleri(Özel) Gördüğü onca işkenceye rağmen hayattan umudunu kesmedi

(Özel) Gördüğü onca işkenceye rağmen hayattan umudunu kesmedi - Gaziantep Haberleri

Gaziantep'te evlendikten sonraki 7 yıl boyunca kocasından sürekli işkence gören ve son olarak ayağından pompalı tüfekle vurulan Çağlar Aşık, önce ayağını sonra da karnındaki bebeğini kaybetti. Acılı anne tüm yaşadıklarına rağmen yeniden hayata tutunuyor.

(Özel) Gördüğü onca işkenceye rağmen hayattan umudunu kesmedi

Gaziantep'te yaklaşık 6 ay önce kocası Mehmet Ali Aşık (29) tarafından işkence edilerek, pompalı tüfekle vurulan Çağlar Aşık, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Mehmet Ali Aşık tutuklanarak cezaevine gönderilirken, 3 çocuk annesi Çağlar Aşık'ın ise 7 yıldır işkence gördüğü ortaya çıktı. Bir süre yoğun bakımda yatan Çağlar Aşık'ın tedavi sürecinde önce ayağı kesildi, ardından ise karnındaki bebeği alındı.
Acılı kadın, hem ayağını hem de bebeğini kaybetmesine rağmen geride kalan 3 çocuğu için yeniden yaşama tutundu. Tüm olumsuzluklara rağmen ayakta kalmayı başarabilen acılı anne, erkeklere ve kadınlara seslenerek, 'Kadınlar erkeklere emanet. Onları sevin, sahip çıkın. Birbirimize saygı gösterirsek daha iyi bir dünya olur. 5-6 aydır çok acılar çektim. Zor bir imtihan. Çocuklarımla ve ailemle mutlu olacağım inşallah bundan sonra. Bütün kadınların, bu gününü kutluyorum. Bu tarihten sonra tüm kadınların mutlu ve huzurlu yaşamalarını içten diliyorum' dedi.
Acılı anne, yaşadıkları nedeniyle kendisi gibi zor anlar yaşayan çocukları ile ilgilenerek, onların moralini düzeltmeye çalışıyor

(Özel) Gördüğü onca işkenceye rağmen hayattan umudunu kesmedi

SIRADAKİ HABER
}