HaberlerAdıyaman HaberleriPark Hospital Hastanesi bayan hasta ve çalışanlarının kadınlar gününü kutladı

Park Hospital Hastanesi bayan hasta ve çalışanlarının kadınlar gününü kutladı - Adıyaman Haberleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Başhekim Yardımcıları Op. Dr. Ulaş Öztürk ve Op. Dr. Ali Tutuş, hastane çalışanlarına, hasta ve hasta yakınlarına karanfil dağıtıp 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

Park Hospital Hastanesi bayan hasta ve çalışanlarının kadınlar gününü kutladı

Kadınların sadece bir gün değil her gün hatırlanması ve kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade eden Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ulaş Öztürk, 'Hastane olarak hastanemizde çalışan bayan personelimiz, hasta ve hasta yakını olan bayanlarımızı ziyaret edip, bu anlamlı günde 8 Mart Dünya Kadınlar günlerini kutladık. Kadının en önemli vasıflarından biri hiç şüphesiz anne kimliğidir. Ülkemizin en büyük zenginliği olan genç nesilleri yetiştiren annelerdir. Onlara vatan ve bayrak sevgisini aşılayan annelerdir. Her anne için en büyük hedef çocuklarını sağlıklı bir şekilde yetiştirmek ve topluma kazandırmaktır. Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü gönülden tebrik ediyorum' dedi.
Tüm kadınların daha özgür olacakları ve sosyal hayata katılımlarının daha yüksek düzeylerde sağlanacağı günlerde buluşmak dileğinde bulunan Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ali Tutuş, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladığını ifade etti.
Kadınlar Gününün kutlanmasından mutlu olduklarını ifade eden hastane çalışanları, hasta ve hasta yakınları, başhekim yardımcılarına ve hastane yönetimine teşekkür ettiler.

Park Hospital Hastanesi bayan hasta ve çalışanlarının kadınlar gününü kutladı

SIRADAKİ HABER
}