HaberlerMusatti- Aktemo'dan fuara özel kampanya

Musatti- Aktemo'dan fuara özel kampanya

Şıklığın ve konforu buluşturduğu özel tasarım ürünleriyle hizmet veren Musatti- Aktemo, Samsun 3. Mobilya Fuarı'nda sergilediği ürünlerle göz kamaştırdı. Musatti- Aktemo, evlere şıklık katan tasarımlarının yanı sıra fuara özel indirimleriyle de adından söz ettirdi

Musatti- Aktemo'dan fuara özel kampanya

25 yıl önce Aktemo ile toptan satışta faaliyet göstermeye başlayan Musatti- Aktemo, 6 yıl önce Musatti markası ile perakende satış hizmeti de sunmaya başladı. Modern çizgisi, konforu ve şıklığı bütünleştiren Musatti -Aktemo, Samsun 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda en özel ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

TASARIMLARIMIZI TANIYORUZ

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan Musatti- Aktemo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Arslan, “ Firma olarak gerek yurt içindeki gerekse de yurt dışındaki fuarları yakından takip ediyoruz. En özel tasarımlarımızı tanıttığımız Samsun 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Biz de bu ilgi karşısında fuara özel indirim fırsatları sunduk.  Göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm ziyaretçilere teşekkür ediyor, herkesi standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz” dedi.

ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE

Çeyrek asırlık tecrübeyi tasarımlarına aktardıklarını belirten Arslan, “ Ürünlerimizin tamamını kendi fabrikamızda ürettiğimiz işletmemizde, her zevke uygun ürünler bulunmaktadır. Aktemo, Türkiye’nin birçok yerinde bulunan bayilikleri ile hizmet vermektedir. Musatti ise, kişiye özel tasarım projeleriyle müşterilerin hayal ettiği ürünleri hayata geçirmektedir. Lovelet AVM, Çarşamba ve Kirazlık şubeleri ile hizmet veren Musatti’de her gün adeta fuar tadında yaşanmaktadır” şeklinde konuştu.

MUSATTİ- AKTEMO İNTERNET PAZARLAMACILIĞINDA

E- ticaret üzerinden de müşterilerle buluştuklarını kaydeden Mustafa Arslan, “ Geçtiğimiz yıl, mağazamıza gelme fırsatı bulamayan müşterilerimiz için E- ticaret sistemimizi kurduk. İnternet pazarlamacılığı üzerinden de ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1992 yılından beri “ Üreticiden tüketiciye” anlayışımızla hizmet verdiğimiz işletmemizde, müşterilerimiz mobilya adına her şeyi bulabilir” ifadelerini kullandı.

FARK YARATAN TASARIMLAR

Fark yaratan tasarımlara imza attıklarını vurgulayan Arslan, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “ Firma olarak her yıl mobilya aşkı için en güzelini, en özelini tasarlıyoruz. Hem bayilerimize hem de perakende müşterilerimize konfor, kalite ve şıklığı bir arada sunduğumuz ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Ahşap, ürünlerimizin olmazsa olmazları. En kaliteli malzemelerle ürettiğimiz ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Profesyonel bir ekiple hizmet verdiğimiz işletmemizde tüm müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Evlerini Aktemo- Musatti ile güzelleştiren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Mehtap YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}