HaberlerSamsun HaberleriMutlu kadın, mutlu Türkiye

Mutlu kadın, mutlu Türkiye - Samsun Haberleri

MHP Samsun İl Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde 'Mutlu Kadın, Mutlu Türkiye' sloganı ile karanfil dağıttı

Mutlu kadın, mutlu Türkiye

MHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltı programının ardından ise İstiklal Caddesi kadınlara karanfil dağıtıldı.

MHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kahvaltı programı organize edildi. Kahvaltıya, İl Kadın Kolları Başkanı Yüksel Ünal, Kadın ve Aileden Sorumlu MHP İl Başkan Yardımcısı Yasemin Kurt, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin’in eşi Sevda Tekin, MHP İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Habibe Turgut, Türk Ulaşım Sen Samsun Şube Başkanı Aslıhan İhtiyar, MHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Hacer Kaya, il ve ilçe yöneticileri ile partili kadınlar katıldı.

GEREKEN YAPILACAK

İl Kadın Kolları Başkanı Yüksel Ünal, "Kadın elinin değdiği her yerde güzellik, göz nurunun düştüğü her noktada ahenk vardır. Özellikle biz kadınlara yönelik yapılan saldırılar, şiddet olayları, taciz vakaları endişe verici şekilde artmaktadır. Yaşanan bu rezaletlerin engellenmesi ve suçlularının en ağır şekilde cezalandırılması için üzerimize düşen her görevi yerine getireceğiz" dedi.

Konuşmaların ardından İstiklal Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı’nda kadınlara “Mutlu Kadın, Mutlu Türkiye” sloganı ile karanfil dağıtıldı. Yürüyüşe, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, MHP İl Başkanı Taner Tekin, İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir ve il yöneticileri de katıldı.

 

SIRADAKİ HABER
}