HaberlerSamsun HaberleriİYİ Parti kadın hareketi

İYİ Parti kadın hareketi - Samsun Haberleri

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, İYİ Parti'nin bir kadın hareketi olduğunu belirterek, 'Bizim kadın kolları diye bir teşkilatımız yok. Hiçbir zaman da olmayacak. Çünkü biz kadın kollarının erkeklerin işine karıştırılmamak için kurulduğunu düşünüyoruz' dedi

İYİ Parti kadın hareketi

İYİ Parti Samsun teşkilatları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu gerçekleştirdi. Törenin ardından partililer bir otelde düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

DAHA GERİDEYİZ

8 Mart'ın kadınlar için projeler üretildiği ve sorunlarının konuşulduğu gün olması açısından çok önemli olduğunu ifade eden İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, "Atalarımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde dünyada ilk olma özelliğini de taşıyarak kadınlara seçme ve seçilme hakkı verdi. Bugün üzülerek görüyoruz ki o günlerin çok gerisindeyiz. İYİ Parti bir kadın hareketi, bir kadın başkan etrafında toplanmış iyi insanlarla birlikte, Türkiye'yi iyi etmek üzere her bir ile kadınlarla birlikte umut tohumunu ekmiş ve bu tohumun büyümeye başladığı bugünlerde onunla birlikte olmaktan çok mutluyuz" diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}