HaberlerSamsun HaberleriTemizlenmenin yolu milli görüş

Temizlenmenin yolu milli görüş - Samsun Haberleri

İktidar temsilcilerini eleştiren SP Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, 'Bilerek ya da bilmeyerek girdiğiniz bu çamurlu yoldan kurtuluşun ve temizlenmenin tek yolu, milli görüş pınarında yıkanmaktır' dedi

Temizlenmenin yolu milli görüş

Saadet Partisi (SP) Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, AK Parti iktidarının yanlış yolda olduğunu dile getirdi. AK Parti'nin kendilerine yönelik ittifak baskısı yaptığını savunan Armutçu, "’Hala uyanmayacak mısınız?" dedi.

GEÇ DE OLSA FARKINA VARDILAR

AK Parti’nin siyonizmin kıskacında oyuncak olma yoluna girdiğini iddia eden Armutçu, "2001’den beri Milli Görüş gömleğini çıkararak, batı taklitçiliğine soyunanlar, 2018’e kadar yürüdükleri yolun, yaşanabilir bir Türkiye, İslam birliği ve adil ekonomik düzen değil; ırkçı siyonizmin kıskacında oyuncak olma yolu olduğunu geç de olsa farkına vardı" diye konuştu.

YİNE BÜYÜK YANLIŞA SÜRÜKLENİYORLAR

İktidar sahiplerinin yaptıklarından pişmanlık duyduğunu dile getiren Armutçu, "Fakat elde ettikleri ganimetleri kaybetme korkusuyla yanlışlarda ısrarcılar. Gerçekten vicdan muhasebesi güden ve yaptıklarından pişman olanların yanında; zalim emperyalizmin kendilerine sunduğu ve bu zalim düzenin kazandırdığı itibar ve ganimetleri kaybetme korkusundan dolayı ses çıkarmayanlar da var. Bugün her fırsatta vicdan dürtüleriyle pişmanlıklarını itiraf etmeye kalkanlar, ya etrafındakiler ya da şeytanın kibir baskısıyla söylemlerini maalesef sadece Erbakan’a sevgilerini iletmeyle dile getirebiliyor. Hatalarından dönüp, millete olan geçmiş borçlarını ödemek için iltihak edecekleri herkesin kurtuluşu için açık olan kapıya çamur atmalarıdır. Bilerek ya da bilmeyerek girdiğiniz bu çamurlu yoldan kurtuluşun ve temizlenmenin tek yolu, milli görüş pınarında yıkanmaktır" ifadelerine yer verdi.

SIRADAKİ HABER
}