HaberlerKoca yürekli minikler

Koca yürekli minikler

Tekkeköy Anaokulu öğrencileri, kullanmadıkları giysilerini, oynamadıkları oyuncaklarını ve eğitim araç gereçlerini ihtiyaç sahibi yaşıtlarının kullanması için Tekkeköy Belediyesi Hayır Çarşısı'na bağışladı

Koca yürekli minikler

Tekkeköy Anaokulu öğrencileri, Tekkeköy Belediyesi tarafından yaklaşık dört yıl önce ihtiyaç sahiplerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için kurulan hayır çarşısını ziyaret etti.

ANLAMLI DESTEK

Tekkeköy Anaokulu öğrencileri kullanmadıkları giysilerini, oynamadıkları oyuncaklarını ve eğitim araç gereçlerini ihtiyaç sahibi yaşıtları kullansın diye Tekkeköy Belediyesi Hayır Çarşısı'na bağışladı.

ANLAMLI DAVRANIŞ

Öğrencilerin örnek davranışı karşısında duygulandığını dile getiren Belediye Başkanı Hasan Togar, "Minik öğrenciler, hayır çarşımızı ziyaret etti. Biz de onları karşılayıp, arkadaşlarına ulaştırılmak üzere getirdikleri eşyaları teslim aldık. Öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum. Kendileri küçük ama yaptıkları çok büyük ve anlamlı bir davranış. Çocuklarımızın bu vefalı davranışı, eminim herkese örnek olacak. Bu davranış beni de derinden etkiledi. Kendileri küçük ama yürekleri kocaman melek yüzlü evlatlarımızın paylaşım duygularını pekiştiren ve örnek olan bu davranışın herkese öncü olmasını diliyorum. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tekrar kutluyorum'' şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}