HaberlerSamsun HaberleriGenç Kartallar'a yoğun ilgi

Genç Kartallar'a yoğun ilgi - Samsun Haberleri

Samsun 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı'nda stant açan Genç Kartallar, yenilenen konsepti ve fuara özel kampanyalarıyla ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü

Genç Kartallar'a yoğun ilgi

En yeni ürünleri en uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturan Genç Kartallar, Samsun 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda açtığı standıyla ziyaretçilerin uğrak noktası oldu. Halıdan nevresime, tül-perdenden baza yatak başlıklarına kadar en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturan Genç Kartallar, yenilenen konsepti ve fuara özel indirimleriyle adından söz ettirdi.

FUARA ÖZEL KAMPANYA

Fuarları yakından takip ettiklerini söyleyen işletme ortaklarından Zafer Karalı, “ Fuarlara her zaman destek veriyoruz. Katıldığımız tüm fuarlarda olduğu gibi Samsun 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda da ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Yenilenen konseptimizle yer aldığımız fuarda, zengin ürün çeşidimizi  ziyaretçilerle buluşturuyoruz. Fuara özel kampanyalardan yararlanmak ve en özel ürünlere en uygun fiyata sahip olmak isteyen tüm ziyaretçileri standımıza bekliyoruz” dedi.

ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE

Çeyrek asırdır hizmet verdiklerini kaydeden Karalı, “ Biri Fatih Sultan Mehmet Caddesi, diğeri ise Ulugazi Bağdat Caddesi’nde olmak üzere iki mağazamız bulunuyor. Mağazalarımızda çeyiz gurubunda Taç, Soley, Özdilek,  halı olarak da Atlantik, Festival markalarının ürünleri yer alıyor. Ürünleri peşin olarak alıyor, piyasa fiyatlarının altında satıyoruz. En değerli markaların ürünlerini sattığımız işletmemizde, elden taksit ve kapı teslim imkanı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tüm ürünlerinin arkasında olduklarını belirten Zafer Karalı müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını söyledi. Karalı, “Müşterilerimiz güvenilir bir firma olduğumuz için bizi tercih ediyor. Markamızı en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Sattığımız tüm ürünlerin arkasındayız. Herkesi mağazalarımıza, Taç Genç Kartallar ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Mehtap YILDIZ

 

 

SIRADAKİ HABER
}