Haberlerİzmir HaberleriTorbalı'da 8 Mart'a özel konser

Torbalı'da 8 Mart'a özel konser - İzmir Haberleri

Torbalı Belediyesi'nin davetlisi olarak ilçeye gelen İzmir Devlet Opera Ve Balesi sanatçıları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebi ile Belediye Kültür Merkezinde bir konser verdi. 6 enstrüman eşliğinde seslendirilen 13 eser salonu dolduran yüzlerce kişi tarafından büyük beğeni topladı.

Torbalı'da 8 Mart'a özel konser

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebi ile Torbalı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler muhteşem bir konserle sona erdi. Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen sanat dolu gecede Kültür Bakanlığına bağlı İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçıları sahne aldı. Seslendirdikleri birbirinden güzel eserlerle kulakların pasını silen opera sanatçılarına Torbalılı kadınların ilgisi yoğun oldu. Konser sonunda hep birlikte sahneye gelen sanatçılar izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez'in eşi Arzu Görmez sanatçılara hediyeler takdim etti.
Etkinlik sonunda İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarını tek tek tebrik ederek çiçek takdim eden Başkan Görmez'in eşi Arzu Görmez, 'Böylesine önemli ve anlamlı bir günde bizlere bu muhteşem gösteriyi sunan İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarına teşekkür ediyorum. Bu vesile ile başta şehit annelerimiz, şehit eşlerimiz ve emekçi kadınlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum' şeklinde konuştu.

Torbalı’da 8 Mart’a özel konser

SIRADAKİ HABER
}