HaberlerSamsun HaberleriZM Home Design, fuara damga vurdu

ZM Home Design, fuara damga vurdu - Samsun Haberleri

Kendi imalatı butik mobilyaları ve eşsiz tasarımlarıyla göz kamaştıran ZM Home Design, açtığı stantla 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı'na damga vurdu

ZM Home Design, fuara damga vurdu

ZM Home Design, kendi fabrikasında ürettiği eşsiz tasarıma sahip butik mobilyalarıyla göz kamaştırıyor.

GÜÇLERİMİZİ BİRLİŞTİRDİK

ZM Home Design firmasının 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı'nda açtığı stantta sergilediği ürünlere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 1.5 yıl önce kurulan ortaklıkla yola çıkan ZM Home Design, Ankara'da kendi fabrikasında imal ettiği ürünleri Türkiye genelindeki bayilerinde satışa sunuyor. Mobilyacılığın dededen kalma meslek olduğunu ifade eden ortaklardan Zafer Malkoç, "Ortağım Murat Can Çınar ile dede mesleğimizi yapıyoruz. Ortaklığımız öncesinde ayrı ayrı şirketlerle sektördeydik. 1.5 yıl önce güçlerimizi birleştirdik" ifadelerini kullandı.

İMALAT ANKARA'DA

Geçmişten gelen tecrübe ve altyapı sağlamlığı sebebiyle sektöre çok hızlı giriş yaptıklarını belirten firma ortağı Murat Can Çınar, "Ürün imalatımızı kendi fabrikamızda Ankara'da yapıyoruz, şirket merkezimiz ise Samsun'da. Ankara'yı ürün hammaddesi ile kalifiye elamana daha kolay ulaştığımız ve Türkiye'nin her yerine ulaşım olanağı olduğu için tercih ettik. Türkiye genelinde birçok bayimizle ürünlerimizi vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Günden güne büyüyoruz, yeni bayilerimiz açılıyor. Hızla büyüyoruz" şeklinde konuştu.

EŞSİZ BUTİK ÜRÜNLER

Alanında uzman bir firma olduklarını belirten Zafer Malkoç, "Yatak odası, yemek odası, oturma grupları, dekoratif ürünler ve proje işleri, alanında uzman ve hepsini üretecek çapta bir firmayız. Sıradan ürünler yapmıyoruz, çalışmalarımız butik mobilya üzerine. Malzeme olarak poliüretan kullanmıyoruz, ağacın yapısını bozmadan hakiki el işlemesiyle kullanıyoruz. Tasarım konusunda diğer firmalardan çok öndeyiz. Sağlamlık ve kalite konusunda öncüyüz" dedi.

HIZLI TESLİMAT

Mobilya üretiminin başından sonuna kadar her alanda tesislere sahip olduklarını vurgulayan Murat Can Çınar, "İş bitirme konusunda çok hızlıyız, başka bir yerde 2 ayda yapılan takımı biz 20 günde yapıp teslim edebiliyoruz. Mobilya yapım aşamasının en başından sonuna kadar tesislerimiz mevcut, altyapımız sağlam. Bu nedenle aldığımız işi kolayca teslim ediyoruz. Üretici, toptancı ve perakendeciyiz" ifadelerini kullandı.

LOVELET AVM'NİN EN LÜKS ÜRÜNLERİ

Lovelet AVM'de 425 metrekare alanda perakende satış yaptıklarını söyleyen Malkoç, "Ürünlerimiz Lovelet AVM'deki en kaliteli ve lüks parçalar. Vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Kaliteden asla ödün vermiyoruz. Kalitesiz olup da 100 takım satacağımıza, üst kaliteli 10 takım satmayı tercih ediyoruz. Samsun'da ve Türkiye genelinde toptan satış yapan bayilerimiz mevcut" diye konuştu.

YENİLİKTE ÖNCÜ

Dünyada mobilya sektörüne ait yenilikleri anbean takip ettiklerini vurgulayan Çınar, "Mobilya sektöründe gelişime açığız, dünyadaki yenilikleri takip ediyoruz. Dünyada çıkan trendleri Türkiye'ye taşıma konusunda öncüyüz. Türkiye'ye uygun yenilikleri ve gelişmeleri anında ürünlerimize ve tasarımlarımıza yansıtarak, dünya piyasasından geri kalmıyoruz. Mobilya sektörünü yakından takip eden firmalar ve vatandaşlar bizi takdir ediyor" dedi.

İSTANBUL VE İTALYA'DAN DAVET

  1. Mobilya Dekorasyon Fuarı'ndaki stantlarına olan ilgiden memnun olduklarını ifade eden Malkoç, "Katıldığımız ilk fuar, diğer firmalardan ve vatandaşlardan çok güzel tepkiler aldık. İstanbul'daki fuara katılmayı düşünüyoruz. İtalya'daki fuara katılmamız için bize talep geldi. Fuar, vatandaşlarla bir araya gelmemiz açısından çok faydalı. Ürünlerimiz kalite ve tasarım bakımından eşsiz. Mobilyalarımız garantili, yaptığımız ürünlerin arkasındayız. Kalitesiz ürün yapmak istemiyoruz, hep en üst kaliteyi hedefliyoruz" diye konuştu.

 

Şükrü Berk ASKAR 

SIRADAKİ HABER
}