HaberlerSamsun HaberleriOlimpik'ten modern ve estetik tasarımlar

Olimpik'ten modern ve estetik tasarımlar - Samsun Haberleri

Yarım asırdır kaliteli hizmeti müşterileri ile buluşturan Olimpik; şık, modern ve estetik tasarımlarıyla göz kamaştırıyor

Olimpik'ten modern ve estetik tasarımlar

1974 yılında faaliyete başlayan Günsan Madeni Eşya, Olimpik markası ile adından söz ettiriyor. Kalite ve modern çizgilerin harmanlandığı ürünleri ile fark yaratan Olimpik; birbirinden şık ofis mobilyaları, oturma grupları, sandalyeler, okul sıraları, çalışma, sinema ve konferans koltuklarını müşterileri ile buluşturuyor. TÜYAP Samsun 3. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda açtığı stantla yoğun ilgi gören Olimpik, fuarda düzenlenen tasarım yarışmasında, ofis mobilyaları grubunda birincilik ödülüne layık görülerek sektördeki iddiasını bir kez daha kanıtlamanın gururunu yaşadı.

EN İYİ TASARIM ÖDÜLÜ

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan işletme müdürü Halukcan Gündoğdu, “ Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’na katıldık. Ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştığımız fuarda düzenlenen tasarım yarışmasında, ofis mobilyaları alanında birinciliğe layık görüldük. Ödülümüzü  Sayın Valimiz Osman Kaymak’ın elinden almak ve kendisinin onure edici sözlerini duymak bizleri gururlandırdı. Sayın Valimiz başta olmak üzere, bizi bu ödüle layık gören herkese ve tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİDİ

Günsan Madeni Eşya ve Olimpik hakkında bilgi veren Gündoğdu, “  1974 yılında Ömer Gündoğdu tarafından kurulan Günsan Madeni Eşya firmasını, Halil Gündoğdu ve Hakan Gündoğdu ile birlikte en güzel yerlere taşımaya devam ediyoruz. Ürün çeşitliliğimize her geçen gün yenisini eklediğimiz firmamızda, şık ofis mobilyaları, oturma grupları, sandalyeler, okul sıraları, çalışma, sinema ve konferans koltukları gibi birçok ürünle hizmet veriyoruz. Firmamız kurulduğu günden bu yana, teknolojik alt yapısını ve geniş ürün çeşitlerini sürekli geliştirerek emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve ISO 9001:2008 kalite belgelerine sahip Günsan, üretimde toplam kalite anlayışı gereği, tedarikçilerini kalite belgeli tanınmış firmalardan seçmektedir. Üretimin bütün aşamalarında, mamülün teslim ve montajında satış sonrası hizmetlerde kalite kontrolü yapmaktadır” dedi.

YENİLİKLERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Tüm dünyadaki sektörel yenilikleri yakından takip ettiklerini dile getiren Halukcan Gündoğdu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:  “Sadece ülkemizde değil tüm dünyadaki sektörel yenilikleri yakından takip eden firmamız, en modern ve çağdaş tasarımları müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmalarımızla, firmamızı ve bayilerimizi kaliteden ödün vermeden iç ve dış pazarlara taşımayı amaçlıyoruz. Olimpik Ofis Mobilyaları, Karadeniz Bölgesi’nin en büyük Samsun’un öncü firmasıdır.  “Hayat sevince ve paylaşınca daha güzeldir” sloganıyla yola çıkan firmamız, yenilikçi çalışmaları ile kurulduğu günden bu yana hayata anlam katmaya devam etmektedir.”

 

Mehtap YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}