HaberlerSamsun HaberleriVizyona uygun belediyecilik

Vizyona uygun belediyecilik - Samsun Haberleri

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman'ı ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 'AK Parti vizyonuna uygun icraat ortaya koyuyoruz' dedi

Vizyona uygun belediyecilik

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e iade-i ziyarette bulundu. Başkan Genç, yerli ve milli duruş çizgisiyle, AK Parti vizyonuna uygun belediyecilik yürüttüklerini söyledi. Genç, yaptıkları yatırımlarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümetinin 2019, 2023 ve 2071 Türkiye hedefine katkı sağladıklarını söyledi.

YÜK OLMUYORUZ, YÜK OMUZLUYORUZ

Belediyelerin, hizmetleri yürüten organlar olduğu gibi, milletin hissiyatını merkeze taşıyan sinir uçları olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, "Biz temel belediye hizmetlerinde, yatırımlarda, sosyal hizmetlerde ve insan ilişkilerinde AK Parti vizyonuna uygun icraat ortaya koyuyoruz. Şehrimize ve partimize yük olan değil, şehrimizin ve partimizin yükünü omuzlayan belediyecilik anlayışına sahibiz. Biz, gerçekleştirdiğimiz her hizmeti, her yatırımı, her icraatı halkımız ve ülkemiz için yapıyoruz" diye konuştu.

KARADUMAN'DAN GENÇ'E TEŞEKKÜR

Canik'te yaptığı yatırımlarla AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğinin sergilendiğine işaret eden AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman da, bugüne kadar şehrin gelişimine yönelik yaptığı yatırımlardan dolayı Başkan Genç'e teşekkür etti. Karaduman ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve AK Parti hükümetinin hedefleri doğrultusunda İl teşkilatı olarak devraldıkları bayrağı daha yukarı taşıma hedefinde olduklarını da belirtti.

SIRADAKİ HABER
}