HaberlerManisa HaberleriMedar'da dere temizlik çalışması tamamlandı

Medar'da dere temizlik çalışması tamamlandı - Manisa Haberleri

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar'ın Medar Mahallesi'nde başladığı 8 buçuk kilometrelik dere temizlik çalışmasını tamamladı.

Medar'da dere temizlik çalışması tamamlandı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde başlattığı dere temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Akhisar'ın Medar Mahalle Muhtarı Sırrı Başlamış, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun'u geçtiğimiz ay ziyaret ettiği esnada mahallesinde bulunan derede temizlik yapılması talebinde bulunmuştu. Bunun üzerine harekete geçen Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, 5 kilometrelik temizlik çalışması başlattı. Çalışmalar esnasında mahalle sakinlerinden gelen talep doğrultusunda temizlik çalışması 8 buçuk kilometre olarak genişletilerek tamamlandı. Çalışma ile yağışlı havalarda olası su taşkınları önlendi.
MASKİ'nin hizmetlerinden memnuniyetlerini ifade eden Akhisar Medar Mahalle Muhtarı Sırrı Başlamış, 'Geçtiğimiz ay Cengiz Başkanımızı ve Yaşar Genel Müdürümüzü ziyaretimizde dere temizlik çalışması yapılması için talebimiz olmuştu. Taleplerimiz yerine geldi. MASKİ, 5 kilometrelik dere temizlik çalışmasının metrajını 8 buçuk kilometreye çıkararak daha kapsamlı olarak tamamladı. MASKİ çalışanlarının ellerine sağlık, onlara sonsuz teşekkür ederiz. Deremiz çok güzel oldu. Bayağı da büyük bir çalışma yapıldı. Büyükşehir ve MASKİ olduğu sürece gözümüz arkada kalmaz. Bu çalışmayla bir kez daha ispat ettiler. Yapılan tüm hizmetler için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun'a tekrar tekrar teşekkür eder, selamlarımı iletirim' dedi.

Medar’da dere temizlik çalışması tamamlandı

SIRADAKİ HABER
}