HaberlerAnkara HaberleriYılmaz Morgül, Ankaralı kadın hayranlarıyla buluştu

Yılmaz Morgül, Ankaralı kadın hayranlarıyla buluştu - Ankara Haberleri

ANKARA (İHA) – Başkent'in eğlence merkezlerinden Winner İncek'te 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ne özel olarak hazırlanan 'Kadınlar Matinesi' programında ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, kadın hayranlarıyla buluştu.

Yılmaz Morgül, Ankaralı kadın hayranlarıyla buluştu

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Ankara'da Winner İncek'te hazırlanan 'Kadınlar Matinesi' programıyla kutlandı. Türk sanat müziğinin başarılı yorumcularından Yılmaz Morgül'ün sahne aldığı gecede başkentli kadınlar müzik ve eğlenceye doydu. Türk sanat müziğinin nadide eserlerini yorumlayan ünlü sanatçı, kendine has yorumuyla seslendirdiği şarkılarla da konuklarının beğenisine sundu.
Ankara'da bulunmanın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu dile getiren başarılı sanatçı Yılmaz Morgül, 'Kadınlar varlık sebebimiz. Sadece 8 Mart değil, her gün onlar için özel olmalı. Hayatımızın olmazsa olmazlarısınız. Kadına kadın diyoruz, çocuğa çocuk' dedi.
Toplumsal konulara olan duyarlılığı ile de ayakta alkışlanan usta sanatçı, bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere hayranlarına veda etti.

Yılmaz Morgül, Ankaralı kadın hayranlarıyla buluştu

SIRADAKİ HABER
}