HaberlerAvizeci Consept ve Casabella göz kamaştırdı

Avizeci Consept ve Casabella göz kamaştırdı

3. Mobilya Fuarı'ndaki ışıltılı standıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Avizeci Consept ve Casabella, birbirinden özel ürünleriyle göz kamaştırdı.

Avizeci Consept ve Casabella göz kamaştırdı

Avizeci Consept ve Casabella, Samsun 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı'nda açtığı ışıltılı stantla tüm dikkatleri kendisinde topladı. Standında sergilediği birbirinden özel ürünlerle adeta göz kamaştıran Avizeci Consept ve Casabella'ya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

KONSEPT KAZANDIRIYORUZ

Ev konseptine dair insanların aradığı her şeyi kendilerinde bulabildiğini vurgulayan Avizeci Consept ve Casabella firmasının sahibi Metin Işıtan, "Avizeci Consept ve Casabella mağazalarımızda avizeden vazoya, tablodan abajura ev konseptine dair her şey var. İnsanlar kendi zevklerine göre bir ev dizayn ederken, mutlaka bize uğruyor ve kişisel zevklerine uygun bir şeyler alıyor. Evlere konsept kazandırıyoruz, memnun müşteri sayımızı artırdık. Müşteriler mağazamıza geldiğinde ürünlerdeki farkı anlıyor, insanlar gerçek kaliteyi biz de buluyor" ifadelerini kullandı.

GENİŞ AKSESUAR YELPAZESİ

Avizeci Consept ve Casabella'nın Atakum'da 3 mağazası bulunduğunu belirten Işıtan, "Sektöre imalatla giriş yaptık. Aksesuar grubumuz çok zengin. Müşteriler zevkine uygun bir şeyi mutlaka buluyor. Gerektiğinde evlere kadar gidip avize tercihi için önerilerde bulunuyoruz. Duvar kağıdı çalışmalarımızı yerinde yapıyoruz. Duvar kaplama ayna imalatını biz yapıyoruz. Daha önce de 2. Ev'leniyoruz Fuarı'na katıldık. Fuarlara katılmaya devam ediyoruz, bu fuarda da standımıza ilgi yoğun. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ürünlerimiz hizmet garantimiz altında" dedi.

YÜKSEK KALİTE,  ORJİNAL MALZEME

Sattıkları ürünler için servis desteklerinin üst düzeyde olduğunu söyleyen Işıtan, "Aksesuarlarımızı satın alan müşterilerimiz, alışverişten gayet memnun kalıyor. Teknik servis desteğimiz satıştan sonra da devam ediyor. LED aydınlatma gruplarındaki taklit ürünlerde 6 ayda sorunlar çıkmaya başlıyor. Bu ürünlerde ucuza kaçılmamalı. Biz en kaliteli orjinal malzemeleri kullanıyoruz. Hedefimiz daha çok insana ulaşıp ihtiyaçlarını en kaliteli biçimde karşılamak" diye konuştu.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}