HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Lig yeniden başladı'

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Lig yeniden başladı' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, beklenmedik Gaziantepspor yenilgisiyle büyük bir avantajı teptiklerini belirterek, 'İkinci yarı başladıktan itibaren en kötü, en etkisiz oyunumuzu oynadık ve yenildik. Rakiplerin de kazanmasıyla alt sıralarda puanlar birbirine çok yaklaştı. Lig yeniden başlıyor' dedi

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Lig yeniden başladı'

EN KÖTÜ OYUN

Samsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren, Gaziantepspor yenilgisini değerlendirdi. Zeren, "Kesinlikle 3 puana kazanmaya gittiğimiz bir maçtı. Ancak bunlar futbolun içinde var. İkinci yarı itibariyle en kötü, en etkisiz oyunumuzu oynadık. Bunda mazeret olarak sayabileceğimiz bir çok etken de var ama artık Gaziantepspor'u unutmalıyız. Rakiplerin de kazanmasıyla alt tarafta puanlar birbirine çok yaklaştı. Lig artık yeniden başlıyor" diye konuştu.

HERKES ÇOK ÜZGÜN

Coşkun Zeren, "Herkes çok üzgün. GörüyorumSamsunspor taraftarı da yıkılmış durumda, haklılar. Ancak futbolcularımız da çok üzüldüler. Onlara en büyük ceza bu maçı kaybetmek oldu. Şu dönemde futbolculara ceza kesmek çözüm değil, onlarla konuşarak toplantılar yaparak, motive edeceğiz. Önümüzdeki Boluspor maçı bu yenilgiyle daha da önemli hale geldi. Milli araya kazanarak girmeliyiz. Artık önümüzde 7 maç var ve rakiplerimize bakmadan kazanmaya oynayacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}