Başkan Osman Genç: 'Karınca misali su taşıyoruz'

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 'Bu kritik süreçte Büyük Türkiye Vizyonu ile yeni Anayasa ve başkanlık sisteminin gerekliliğini her yerde anlatarak Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Başbakanımıza sonuna kadar destek vermeliyiz. Çünkü Türkiye'nin geleceğine karşı sorumluyuz' dedi.

Başkan Osman Genç: 'Karınca misali su taşıyoruz'

Her hafta pazartesi günleri birim müdürleri ile toplantı gerçekleştiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bu haftaki toplantıda, devam eden ve yapılacak olan hizmet değerlendirmesinin yanı sıra, birim müdürlerinden Türkiye'nin geleceği için daha fazla sorumluluk almalarını istedi.

Toplantıda başkan yardımcıları ve birim müdürlerine yönelik konuşan Başkan Genç, "Karıncanın su taşıması misali, Türkiye'nin geleceğine yönelik hizmetin küçüğü büyüğü olmaz. Büyük Türkiye Vizyonu ile yeni Anayasa ve başkanlık sisteminin gerekliliğini her yerde anlatarak Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımızın destekçisi olmalıyız" ifadelerini kullandı.

“SAHADA OLMALIYIZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bir yandan terör örgütleriyle mücadele ederken, diğer yandan yeni bin yılın başında Türkiye'yi daha güçlü bir ülke yapacak olan Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi'ni gerçekleştirmek için çalıştığına vurgu yapan Başkan Osman Genç, "Bu kritik süreçte ülkemizde yaşanan gelişmeleri uzaktan izleyen değil, bizzat sahada olmalıyız. Canik Belediyesi olarak zaten düzenlediğimiz Yeni Türkiye Yolunda Konferanslar Serisi ile bu sürece katkı sağlıyoruz. Ancak bu yetmez. Yeni Türkiye Yolunda ülkemizin her bir insanımızın enerjisine, desteğine ihtiyacı var" diye konuştu.

“KARINCA MİSALİ SU TAŞIYORUZ”

Samsun'da Yeni Türkiye sürecine en fazla destek veren sağlayan belediye olduklarını dile getiren Başkan Osman Genç, "Ülkemiz için bu önemli süreçte Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımıza destek vermekten onur duyuyorum. Yeni Türkiye Yolunda karınca misali su taşıyoruz. Ancak bu yeterli değil. Her bir Başkan Yardımcımız ve Birim Müdürümüz de bu süreçte daha etkin olmalıdır. Mümkün olduğunca çok insanımıza ulaşıp, ülkemiz, geleceğimiz ve çocuklarımız için büyük öneme sahip olan yeni Anayasa ile başkanlık sisteminin gerekliliğini, Büyük Türkiye Vizyonunu her yerde anlatmalıyız. Halkımızda daha fazla istişare yapmalıyız ve gittiğimiz her yerde Yeni Türkiye Yolunda neler yapmamız gerektiğini vatandaşlarımızla paylaşmalıyız" şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda Camara şoku

1 Samsunspor'da Camara şoku

Son dakika pürüzü

2 Son dakika pürüzü

İmza bugüne kaldı

3 İmza bugüne kaldı

Samsunda korkunç kaza

4 Samsun'da korkunç kaza

Samsunda FETÖ operasyonu 17 kişi adliyede

5 Samsun'da FETÖ operasyonu: 17 kişi adliyede

Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz Yanlış yaptılar

6 Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz: 'Yanlış yaptılar'

 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz Kılıça ayıp ettiler

7 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Kılıç'a ayıp ettiler'

Samsunda hero yazılı tişörte gözaltı

8 Samsun'da 'hero' yazılı tişörte gözaltı

Samsunda trafik kazası Emniyet kemeri hayat kurtardı

9 Samsun'da trafik kazası! Emniyet kemeri hayat kurtardı

Samsunsporda golcüler iş başında

10 Samsunspor'da golcüler iş başında


SIRADAKİ HABER