HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da şok intihar! Köprüden atladılar...

Samsun'da şok intihar! Köprüden atladılar... - Samsun Haberleri

Samsun'un Bafra ilçesine meydana gelen intihar olayında şok gelişme.

Samsun'da şok intihar! Köprüden atladılar...

155 polis imdat hattını arayarak kavuşamadıklarını söyleyen genç sevgililer köprüden atladıkları ırmakta kayboldu.

Edinilen bilgilere göre Osman E.(20) ile Belgin Ş.(18) isimli iki sevgili Samsun'un Bafra İlçesi Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü'ne geldi. Burada bir süre sohbet eden iki sevgili 155 polis imdat hattını arayarak "biz birbirimizi seviyoruz ama kavusmamiza izin vermiyorlar intihar edeceğiz" dedi. Bunun üzerine ihbarı değerlendiren Bafra ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olay yerine geldi. Uzaktan polis ekiplerinin geldiğini fark eden iki sevgili çıktıkları köprünün kemerinden atlayarak intihara teşebbüs etti.

Samsun'daki intihardan 'yasak aşk' çıktı

Suya atlayan genç sevgililer çığlık atarak yardım istedi ancak kısa süre sonra sesler kesildi gecenin karanlığında suda kaybolan
Genç sevgililerin köprüden atladığını fark eden polis ekipleri yardım etmek için indikleri ırmak kenarında seslerin kesilmesi üzerine akıntıya kapılan genç sevgilileri bulamadı.

Kızılırmak'ta kaybolan gençlerden kızın cesedi bulundu

Bölgeye çok sayıda cankurtaran ve itfaiye ekibi sevk edilirken Samsun sualtı arama kurtarma grup amirliği balık adamları ile samsun afad ekipleri ırmakta geniş çaplı arama başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Ümit CEYLAN

SIRADAKİ HABER
}