HaberlerSamsun HaberleriSamsun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazır

Samsun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazır - Samsun Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Samsun İl Kongresi'ne katılacağını hatırlatan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ''2019 ve 2023'e hazır olduğumuzu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a en güzel şekilde göstereceğiz'' dedi.

Samsun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazır

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti 19 Mayıs, Bafra, Alaçam ve Yakakent İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek ilçe başkanlarına ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti. İlk olarak AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Yılmaz, burada 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Seven ve partililer tarafından büyük bir coşku ve güllerle karşılandı. 

'BAŞARI HEPİMİZİN'

Teşkilatın her kademesi ile birlikte çalışarak Samsun'da hizmet çıtasını daha yukarılara taşımayı hedeflediklerini belirten Başkan Yılmaz, "Başarı hepimizin başarılarından oluşuyor. Birimizin başarısızlığı da bunu etkiliyor. Biz birbirimizi seveceğiz ve sevgi halkasını daha da genişleteceğiz. Başta yeni ilçe başkanımız Fatih Seven ve yönetim kurulundaki arkadaşlara başarılar diliyorum. Partimiz adına vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmenin çabası ve gayreti içerisinde olacağından şüphemiz yok. Bugüne kadar elde edilen başarıları önümüzdeki dönemde de taçlandıracak, daha güzel başarılara imza atacak. Buna yürekten inanıyorum. Allah yolumuzu açık etsin, birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın" diye konuştu. 

'O SALON SAMSUN'A YAKIŞIR ŞEKİLDE DOLACAK'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Mart Cumartesi günü AK Parti Samsun İl Kongresi’ne katılacağını hatırlatan Yılmaz, "Bize düşen görev; Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılamak. O salon Samsun'a yakışır şekilde dolacak. AK Teşkilatlar olarak 2019 ve 2023’e hazır olduğumuzuSamsun buluşmamızda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a en güzel şekilde göstereceğiz" ifadelerini kullandı. 

Başkan Yılmaz, 19 Mayıs'ın ardından Bafra İlçe Başkanı Avukat İbrahim Semiz, Yakakent İlçe Başkanı Ahmet Günel ve Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan'ı da ziyaret ederek yeni görevlerinde başlarılar diledi. 

BaşkanYusuf Ziya Yılmaz'a ilçe teşkilatları ziyaretinde Başkan Vekili Turan Çakır ve Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Nihat Soğuk eşlik etti. 

 

SIRADAKİ HABER
}