Tesislerde zirve - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, Sportif Direktör Coşkun Zeren ve Teknik Direktör Besim Durmuş, dün akşam Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya gelerek takımın son durumunu masaya yatırdı. Toplantıda bazı oyuncuların uyarılması kararı çıktığı öğrenildi.

Tesislerde zirve

TOPLANTI YAPILACAK

Samsunspor haftayı Boluspor beraberliğiyle geçerken, futbol takımı yöneticileri dün akşam Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya geldi. Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, Sportif Direktör Coşkun Zeren ve Teknik Direktör Besim Durmuş, bu toplantıda takımın durumunu masaya yatırdı. Özellikle istenilen seviyede olmayan oyuncularla ilgili politikaların konuşulduğu mini zirvede, bu isimlerle birebir görüşme kararı çıktı.

SAMSUNSPOR'DAN FEDERASYONA UYARI

Samsunspor'un ligde de kritik bir durumda olması sebebiyle özellikle telafisi olmayan Adanaspor, Denizlispor ve Eskişehirspor karşılaşmaları öncesi oyuncuların moral motivasyonunun artıracak neler yapılabileceği de toplantıda konuşuldu. Toplantıda yine sezon başından bu yana süren bariz hakem hataları sebebiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na da yazı göndererek mağduriyetin ifade edilmesi kararlaştırıldı.

SIRADAKİ HABER
}