HaberlerSamsunspor HaberleriHakem 'penaltı' dedi

Hakem 'penaltı' dedi - Samsunspor Haberleri

Teknik Direktör Besim Durmuş, Boluspor maçının ardından hakem Abdülkadir Bitigen'le görüştüğünü söyleyerek, 'Hakem pozisyonları tekrar izlediğinde penaltı olduğunu söyleyip, özür diledi. Hakem de hatasını kabul etti' dedi.

Hakem 'penaltı' dedi

HATASINI KABULLENDİ

Samsunspor Teknik DirektörüBesim Durmuş, Boluspor maçında iki net penaltıyı vermeyen hakem Abdülkadir Bitigen'le müsabaka bitiminde görüştüğünü söyledi. Durmuş, "Direkten dönen topumuz, verilmeyen iki penaltımız var. Maalesef iki puanımız gitti. Mücadele olarak ortaya koyduğumuz performans kazanmak için yeterliydi. Ama sonuç alamadık. Buna hakem engel oldu. Boluspor maçından sonra hakem ile görüştük. Tekrar izlediğinde penaltı olduğunu söyleyip, özür diledi. Üç puanımızın ikisi gitti. Hakem hatasını kabul etti" diye konuştu.

ADANA'YI YENECEĞİZ

Durmuş, "Zor maçlarımız var ama kalan müsabakaların üçünü içerde oynayacağız. Takımımız tecrübeli bir takım. Önümüzde milli aradan sonra Adanaspor maçı var ve onları yeneceğiz. Yenemiyorsak da kaybetmeyeceğiz. Ortaya koyduğumuz enerji çok olumlu. Oyunculara güven geldi. Onların desteğiyle oyuncularımızın özverisi ile taraftarımızın ortaya koyacağı on ikinci adam davranışı ile şu an artan bir enerjimiz var. Ligin sonuna kadar bunu korumak zorundayız. Herkesi oyuncularımızın etrafında kenetlenmeye davet ediyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}