HaberlerHyundai'den yılın en büyük fırsatı Kamer'de

Hyundai'den yılın en büyük fırsatı Kamer'de

Hyundai Assan, 2018 yılının en büyük ve en avantajlı satış kampanyasına imzasını atıyor. Mart ayında geçerli olacak bu özel avantajlar dahilinde i20, Elantra ve Tucson modellerinde 11 bin TL'ye varan nakit desteği Kamer'de sunuluyor.

Hyundai'den yılın en büyük fırsatı Kamer'de

Ürettiği şık ve kaliteli otomobillerle otomotiv dünyasının yükselen yıldızı olan Hyundai, Mart ayında otomobil sahibi olmak isteyenlere Kamer’de çok özel avantajlar sunuyor.

Hyundai’nin popüler modelleri i20, Elantra ve Tucson’da geçerli olan 11 bin TL’ye varan nakit desteği, yılın en önemli kampanyası olarak öne çıkıyor. Bu özel avantaj sadece peşin alımlarda geçerli olurken, nakit desteği yerine kredi kullanmak isteyenler için de fırsatlar devam ediyor. Hyundai, i10 ve i20’nin tüm versiyonlarında geçerli olmak üzere 20 bin TL 15 ay kredi için 0 faiz seçeneğini Kamer’de sunuyor.

KAMER’DE AVANTAJLAR BİTMİYOR

Kamer Hyundai Yetkili Servis'te geçerli olacak servis kampanyası ise 31 Mart’a kadar sürecek. Hyundai sahipleri, ücretsiz check-up imkanından yararlanırken 700 TL ve üzeri bakım harcamasında da 100 TL değerindeki Migros alışveriş kartına Kamer serviste sahip olacaklar.

Aküler de kampanya dahilinde ücretsiz kontrol ediliyor. Değişimin gerekli olması halinde ise yüzde 20 indirim yapılıyor. Ayrıca dört adet lastik alımlarında da 100 TL indirim var. KDV dahil 265 TL’den başlayan Blue Bakım ve parça paketlerinde avantajlı fiyatların yanı sıra Kamer showroom’u ziyaret eden araç sahipleri yepyeni Hyundai modellerini de test etme şansına sahip olacak.

SIRADAKİ HABER
}