HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da Cumhurbaşkanı Erdoğan heyecanı

Samsun'da Cumhurbaşkanı Erdoğan heyecanı - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi için 24 Mart Cumartesi günü Samsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ev sahipliği yapacak olan Tekkeköy'de tüm hazırlıklar tamamlandı.

Samsun'da Cumhurbaşkanı Erdoğan heyecanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK PartiSamsun İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi için 24 Mart Cumartesi günüSamsun’a gelecek.

Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde bulunan Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek kongreye katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan için, tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tekkeköy, Cumhurbaşkanımıza ev sahipliği yapma konusunda ciddi tecrübelere sahip. İnşallah Cumartesi günü de Başkomutanımızı ev sahibi olarak 51 bin gönüllü yaşayanıyla heyecanla ağırlayacağımıza inanıyorum. Afrin’de destan yazan kahraman Türk ordusuna başkomutanlık yapan Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan ayrı bir şeref ve gurur duyuyoruz. Ben tüm halkımızı o gün kongreye katılmaya davet ediyorum. Reisimizi ağırlamak için de tüm hazırlıklarımızı belediye olarak tamamladık. Her şey eksiksiz olarak yerine getirildi. Gerekli çalışmalarımızı yaptık” diye konuştu. 

SIRADAKİ HABER
}