HaberlerSamsunspor HaberleriSamaras: 'Önümüze bakmalıyız'

Samaras: 'Önümüze bakmalıyız' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un Yunan yıldızı Georgios Samaras, 'Geçmişi konuşmak bize fayda sağlamaz. Hakem hatalarına itiraz etsek de değişen bir şey olmayacak. Şimdi önümüzdeki maçlara odaklanmalıyız' dedi

Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'

Samsunspor'un Yunan yıldızı Georgios Samaras, hakem hatasıyla kaybedilen puanların geri dönmeyeceğini söyledi. Hakem hatalarıyla en çok karşı karşıya kalan Samaras'ın Adana Demirspor maçında hakem Erkan Engin tarafından bariz golü, son oynananSamsunspor - Boluspor mücadelesinde de net penaltısı verilmemişti. Tecrübeli futbolcu, "Hakemler hakkında konuşmayacağım. Çünkü hakemler de benim performansımı değerlendirmiyor. Kaybettiğimiz 4 puan ise hakemler sonucunda oldu. Bu 4 puan için yapabilecek bir şey yok. Ne kadar itiraz etsek, üzülsek de geçmişte kaldı. Oyuncular olarak geçmişe değil önümüzdeki maçlara odaklanmamız gerekiyor" diye konuştu.

EN İYİSİNİ YAPIYORUM

Sevdiği işi yaptığının altını çizen 33 yaşındaki Samaras, "Buraya geldiğim ilk zamanda bile herkese karşı net oldum. O zaman görevde farklı bir hoca vardı. Sezon başı tam performansımda değildim. Kampa geç katıldım. Ligin başlamasından 3 gün önce takıma katıldım. Önemli olan benim kendi performansımı, ritmimi bulamadım. Çünkü diğer oyuncular benden daha formdaydı. 2 ay çok iyi çalıştım. Ekim ayından beri kendimi iyi hissediyorum. Sevdiğim işi yapıyorum. Şu anda takım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Takım arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Hocamızın, bana ilk 11’de verdiği görevin karşılığını vermeye çalışıyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}