Haberlerİzmir HaberleriPostacılar Mahallesine çok yakışacak

Postacılar Mahallesine çok yakışacak - İzmir Haberleri

Bayraklı Belediyesi, Postacılar Mahallesine kazandıracağı kültür merkezinin temelini attı. Düğmeye basarak, ilk betonu döken Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, 'Postacılar mahallemize üç katlı modern bir kültür merkezi inşa ediyoruz. Buranın içinde iki düğün salonumuz olacak ve böylece önemli bir ihtiyacı da karşılamış olacağız' dedi.

Postacılar Mahallesine çok yakışacak


İlçede birçok alanda yapılan fiziki yatırımlarla daha güzel, modern ve yaşanabilir bir Bayraklı için çalışmalarını sürdüren Bayraklı Belediyesi, Postacılar Mahallesinde hayata geçireceği yeni kültür merkezi projesinin temelini Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın katılımıyla gerçekleştirdi. Yaklaşık 750 metrekare oturma alanına sahip tesis üç kattan oluşacak. Projede bodrum katında 18, dışarıda 19 olmak üzere 37 araçlık otopark alanı da yer alıyor. Zemin ve 1. katlarda idari ofisler, danışma ile çay ocağı bulunacak. Zemin katındaki düğün salonu 450 metrekare, birinci kattaki salon ise 550 metrekare olacak. Bu salonlar vatandaşların mutlu günlerine ev sahipliği yapacak. Merkez içinde ayrıca bir de semt merkezi yer alacak. 2 bin 300 metrekare kapalı alana sahip merkezin yıl sonunda tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.

'İlçemize hayırlı olsun'
Proje alanını ziyaret ederek, çalışmaları sık sık yerinde inceleyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, 'İlçemizdeki kültür merkezlerini artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Postacılar Mahallemize üç katlı modern bir kültür merkezi inşa ediyoruz. İhtiyaca göre projeler üreterek, vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alıyoruz. Bu projemizle Postacılar Mahallemizdeki önemli bir ihtiyacı da karşılamış olacağız. Bir aksilik olmazsa bu yılın sonuna kadar projeyi tamamlamayı hedefliyoruz. Yeni kültür merkezimiz ilçemize hayırlı olsun' dedi.

Postacılar Mahallesine çok yakışacak

SIRADAKİ HABER
}