HaberlerEskişehir HaberleriBendensel Engelliler Derneği'nden Başkan Ataç'a ziyaret

Bendensel Engelliler Derneği'nden Başkan Ataç'a ziyaret - Eskişehir Haberleri

Eskişehir Bedensel Engelliler Sanat ve Spor Kulübü Derneği'nin yeni başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Bendensel Engelliler Derneği'nden Başkan Ataç'a ziyaret

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle, Eskişehir Bedensel Engelliler Sanat ve Spor Kulübü Derneği Başkanı seçilen Rıdvan Saygı ve yönetim kurulu üyeleri Nihal Önce, Cengiz Erkan, Erdoğan Kabadayı, Bülent Özdaş ve Murat Töral, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'a dernek olarak yapacakları çalışmalar hakkında bilgi vererek, bugüne kadar yaptıkları çalışmaları aktardılar. Dernek Başkanı Rıdvan Saygı, 'Yaklaşık 3 yıldır faaliyette olan derneğimize, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, Başkanımız sayın Ataç'a teşekkür etmek ve yeni yönetimimizi tanıştırmak için bir ziyaret gerçekleştirdik. Yeni yönetim olarak önümüzdeki zamanlarda Başkanımız Ahmet Ataç ile birlikte yeni çalışmalarımız olacak. Her zaman olduğu gibi, bundan sonra da yanımızda olacağına inanıyoruz. Birlikte iyi ve güzel işler başaracağımızı düşünüyorum' dedi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ise, 'Belediye olarak yılın belirli gün ve haftalarında değil, yılın her günü engelli kardeşlerimizle birlikte olmaktayız. Engelli kardeşlerimiz için bugüne kadar yaptığımız çalışmalarımızı, engelliler için çalışmalar yürüten derneklerin de görüşleri doğrultusunda gerçekleştirdik ve bundan sonraki çalışmalarımızı da engelli dernekleri ile birlikte gerçekleştireceğiz. Birlikte sorunların aşılacağı inancını taşıyorum' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}