HaberlerGüvenlikte yeni adres: 'Solaris'

Güvenlikte yeni adres: 'Solaris'

Samsun'da yeni kurulan Solaris Özel Güvenlik Hizmetleri, törenle hizmete girdi. Solaris, sektörde Samsun'a yeni bir soluk kazandıracak

Güvenlikte yeni adres: 'Solaris'

Samsun'un İlkadım İlçesi Çiftlik Mahallesi'nde hizmete açılan Solaris Güvenlik Hizmetleri'nin açılışı gerçekleştirildi. Öcal Apaydın ve Uğur Apaydın tarafından kurulan, sorumlu müdürlük görevini Kenan Çelik'in üstlendiği Solaris Güvenlik Hizmetleri, güvenlik sektöründe Samsunluların yeni adresi olacak.

SAMSUN MERKEZLİ

Açılışta konuşan İşletme Yöneticisi ve Sorumlu Müdür Kenan Çelik, "Bugün çeşitli sebeplerle yanımızda olamayan ve hayır dileklerini ileten Samsun protokolüne teşekkürlerimizi iletiyoruz. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında kamu güvenliğini tamamlayıcı unsur kapsamında kurulan şirketimizin açılışında bizleri onurlandırdınız. Kamu ve özel kuruluşların koruma, yakın koruma, toplantı ve gösteri yürüyüşlerinde, spor müsabakalarında görev almak üzere biz de Samsun merkezli olarak şirketimizi kurduk. Samsun'da sağlam bir yer edineceğimize ve sektöre yeni bir soluk kazandıracağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

TÖRENLE AÇILDI

Açılışa katılan Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanı Yalçın Altıntaş da duygularını paylaştı. Altıntaş, birçok kişiye iş imkanı, Samsun ekonomisine de katkı sağlayacak olan şirketin açılışından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Daha sonra işletmenin açılışı törenle gerçekleştirildi.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}