HaberlerOLAYLI MAÇ YARIDA KALDI

OLAYLI MAÇ YARIDA KALDI

Polisgücü ile Çatalarmut Anadolu arasındaki karşılaşma, Polisgücü'nün 3 kırmızı kart görüp 2 oyuncusunun da sakatlanarak çıkması nedeniyle tatil edildi. Karşılaşmanın Çatalarmut Anadolu'ya hükmen 3-0 tescil edilmesi bekleniyor.

OLAYLI MAÇ YARIDA KALDI

ÇATALARMUT FIRTINASI

Samsun 2. Amatör Küme U-19 Ligi 4. haftasında Polisgücü ile Çatalarmut Anadolu arasında oynanan olaylı maç yarıda kaldı. Maça iyi başlayan Çatalarmut ilk devreyi Yasin (2), Harun ve Muhammed'in attığı gollerle 4-1 önde tamamladı. Polisgücü'nün ilk devredeki tek golünü Burak kaydetti. İkinci yarıya da iyi başlayan Çatalarmut Muhammed'le skoru 5-1'e taşıdı. Maçın 50. dakikasında ise Polisgücü oyuncusu Burak, sakatlanarak kenara geldi. Polisgücü yedek oyuncusu olmadığı için sahada 10 kişi kaldı. Çatalarmut Yasin, Mertcan ve Harun'la, Polisgücü de Alperen'le goller bulurken maçta skor 8-2'ye geldi.

ARALARINDA KAVGA ÇIKTI

Karşılaşmanın 65. dakikasında Polisgücü oyuncuları Baran ve Salih arasında çıkan sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Salih'in kardeşi kaleci Tunay'da kavga karışınca, takım içerisindeki olaylar daha da büyüdü. Araya girilmesinin ve oyuncuların sakinleşmesinin ardından hakem Çetin Korkmaz, üç oyuncuyu da kırmızı kartla cezalandırdı. Bu sırada Polisgücü'nden Furkan da sakatlanarak oyundan çıkarken, takım sahada 6 kişi kaldı. Hakem Çetin Korkmaz, Polisgücü sahada 6 kişi kalınca maçı tatil etti. Maçın Çatalarmut Anadolu'ya hükmen 3-0 tescil edilmesi bekleniyor.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}